Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Омилени филмови

Go down

Омилени филмови

Пишување by The*Goddess on Вто Фед 19 2008, 02:20

Мене на пример никогаш нема да ми е доста од Friends како серија а od Seven како филм не знам поради која причина а и не е заради Бред Пит ама едноставно го обожавам.
avatar
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилени филмови

Пишување by MaX on Вто Фед 19 2008, 03:16

За серија South Park а за филм Fight Club и тој е со Бред Пит ама ради
Едварт Нортон мене појќе ми се свиѓа филмот
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилени филмови

Пишување by Kosta on Вто Фед 19 2008, 04:43

Едноставно кажано:
Friends Wink
Незаменливи :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилени филмови

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Фед 21 2008, 01:22

bornoviot identitet site dela
italjanska rabota
sega zasega
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилени филмови

Пишување by Trco on Чет Мар 20 2008, 21:56

Za serii najdobri do sega : Friends , Lost i Heroes
A za film ubedlivo ; 40 dena i 40 noci ..... &.......Weeding Crashers Very Happy
avatar
Trco
Модератор
Модератор

Male
Leo

Треснал Глупости : 42
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилени филмови

Пишување by jelena on Чет Мар 20 2008, 22:10

Blow, Requiem for a dream, Fear and Loathing in Las Vegas, Blood Diamond и многу други
а од серии само Friends :laugh:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилени филмови

Пишување by MaX on Пет Мар 21 2008, 01:03

jelena напиша:Blow, Requiem for a dream, Fear and Loathing in Las Vegas, Blood Diamond и многу други
а од серии само Friends :laugh:

Респект за филмчево :thumbup1:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилени филмови

Пишување by stole on Саб Мар 22 2008, 02:21

Za serii mu nema ramen na PRISON BREAK. A za igrani filmovi mozam da gi izdelam: Friday(1,2,3) Half Baked, How High, Lets go to prison, The longest yard i Saw (Pila 1,2,3,4). Omileni mi se nekoi nenormalni trileri i taka.,

stole
Почетник
Почетник

Male
Taurus

Треснал Глупости : 13
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : kavadarci
Ден на регистрирање : 2008-03-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилени филмови

Пишување by SteelTemplar on Саб Мар 22 2008, 03:10

The Wall, The Count of Monte Christo...

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Омилени филмови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот