Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Women Explained by Engineers

Go down

Women Explained by Engineers

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Фед 18 2008, 18:09

Еве нешто што ми стигна на емаил, од оние за препраќање, па мислев дека ќе е поедноставно вака ... Навистина ме насмеа, се надевам и вас, ако имате малку смисла за хумор и ако сте припадник на понежниот пол и можете да прифатите шега на ваша сметка
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Women Explained by Engineers

Пишување by Maxxis on Пон Фед 18 2008, 20:00

:ljolj: :ljolj: Добро е ова бе а посебно она со GAP :ljolj: :ljolj:
avatar
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Women Explained by Engineers

Пишување by Vase on Чет Фед 21 2008, 04:08

Ах Владимире никогаш не престануваш да изненадуваш Very Happy

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Women Explained by Engineers

Пишување by Butterfly on Чет Фед 21 2008, 04:16

Како се распознаваат мажите и жените на ЕТФ
жените имаат розови дигитрони Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Women Explained by Engineers

Пишување by Vase on Чет Фед 28 2008, 23:55

Мало дополнување на постот на Владо


_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Women Explained by Engineers

Пишување by Kosta on Пет Фед 29 2008, 16:20

Butterfly напиша:Како се распознаваат мажите и жените на ЕТФ
жените имаат розови дигитрони Very Happy Very Happy Very Happy

Зарем воопшто некој на ЕТФ користи дигитрони ? :laugh: :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Women Explained by Engineers

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот