Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Hi5

Go down

Hi5 Empty Hi5

Пишување by Goran - Gogo on Пон Фед 18 2008, 03:56

Како една од најпосетуваните интернтет страници можам да кажам дека е hi5.
Некои можда нема да се согласат со мене но мислам дека токму преку оваа интернет страна многу луѓе се запознаваат комуницираат помеѓу себе и шират пријателства.
Тука можеме да ги оставаме своите hi5 адреси со што ние членовите на форумот подобро ќе се запознаеме ( се разбира тие што сакаат да ја остават ).
Еве да почнеме од мене http://gogo-bak.hi5.com
Goran - Gogo
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение : Hi5 Sleepy
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Hi5 Empty Re: Hi5

Пишување by Kosta on Пон Фед 18 2008, 04:02


_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Hi5 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Hi5 Empty Re: Hi5

Пишување by borisd on Пон Фед 18 2008, 04:03

И јас имам Very Happy
http://borisd.hi5.com
Јас мислам дека мај спејс е повеке посетено али и ова е супер.
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Hi5 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Hi5 Empty Re: Hi5

Пишување by Kosta on Вто Фед 19 2008, 01:20

bump Wink

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Hi5 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Hi5 Empty Re: Hi5

Пишување by MaX on Вто Фед 19 2008, 02:35

MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Hi5 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Hi5 Empty Re: Hi5

Пишување by Kosta on Чет Фед 21 2008, 04:55

2nd bump Wink

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Hi5 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Hi5 Empty Re: Hi5

Пишување by Vase on Чет Фед 21 2008, 04:59


_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Hi5 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Hi5 Empty Re: Hi5

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Фед 21 2008, 05:24

~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Hi5 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Hi5 Empty Re: Hi5

Пишување by fiko-mk on Чет Јун 05 2008, 02:33

fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Hi5 Empty Re: Hi5

Пишување by Александар on Пон Јун 30 2008, 17:49

Александар
Александар
Македонија

Расположение : Hi5 In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Hi5 Empty Re: Hi5

Пишување by _EAX on Пон Јун 30 2008, 18:58

http://goranco.hi5.com

pa ajde naprajte edna grupa najforumce na hi5...

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 108
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Hi5 Empty Re: Hi5

Пишување by jelena on Пон Јун 30 2008, 22:27


_________________
Hi5 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Hi5 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Hi5 Empty Re: Hi5

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот