Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Go down

Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by MaX on Пон Фед 18 2008, 02:59

Многу е јасна темата.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by Kosta on Пон Фед 18 2008, 03:00

Нема да се запишам на факултетот што сега сум запишан :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by bonte on Пон Фед 18 2008, 04:03

Све би сменил.. би го променал ракописот.. ке сум редовен ученик (бубалица), и т н


Последната промена е направена од на Пон Фед 18 2008, 20:19. Мислењето е променето 1 пати
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by Александар on Пон Фед 18 2008, 14:57

само би се запишал во струга средно хехе
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by The*Goddess on Вто Фед 19 2008, 01:54

Ќе поправам многу грешки што ги имам направено.И иако и вака ми е добро,ама тогаш ќе биде уште подобро.А исто така ако не станува збор само за нашето минато туку за историјата целосно,тогаш би се вратила многу поназад за да откријам некои неразрешени мистерии.
avatar
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by borisd on Вто Фед 19 2008, 02:40

Samo bi gi iskoristil neiskoristenite priliki Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by MaX on Вто Фед 19 2008, 03:14

Заборавив за мене да кажам.
Јас би се запишал на факултет одма после средно
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Фед 23 2008, 14:39

Што би направила? Хм.....Илјада работи кои би ги сменила...стотици грешки што сум ги направила...Најважно не би запознала една личност, бидејќи благорадение на неа, направив повеќе грешки!
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by bonte on Саб Фед 23 2008, 21:22

Kosta напиша:Нема да се запишам на факултетот што сега сум запишан :laugh:

sto ke se zapisese???
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by Kosta on Саб Фед 23 2008, 21:27

bonte напиша:
Kosta напиша:Нема да се запишам на факултетот што сега сум запишан :laugh:

sto ke se zapisese???

Па нешто по опуштено Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by 1MM0rtalis on Саб Фед 23 2008, 22:29

јас си имам парола и кај мене ништо не би менал затоа што ако не сум направел некои грешки од минатото денес би можело да ги направам што би било полошо да ми се деселе покасно во животов
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by Just*a*Girl on Нед Фед 24 2008, 02:13

не би сменала ништо...
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by Jimmy on Нед Мар 02 2008, 20:16

не би се запишал на електро во никој случај lol!
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Што би менале,направиле доколку би имале можност да се вратите во минатото?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот