Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Internet Explorer

Go down

Internet Explorer Empty Internet Explorer

Пишување by Jimmy on Нед Фед 17 2008, 21:22

ова е за тие со користат Internet Explorer:

Пишете во run gpedit.msc па после кликнете на User Configuration > Windows Setting > Internet Explorer Maintenance > Browser User Interface, два пати кликнете на Browser Title, па штиклирајте го Customize Title Bars и пишете го името или што сакате

чекам коментари поткрепени со доказ(слика) :thumbup1:

кај мене е вака:
Internet Explorer Untitl13
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Internet Explorer Empty Re: Internet Explorer

Пишување by Kosta on Нед Фед 17 2008, 21:45

Internet Explorer Slika10

:laugh: :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Internet Explorer Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Internet Explorer Empty Re: Internet Explorer

Пишување by bonte on Нед Фед 17 2008, 21:51

Internet Explorer Captur10

Kaj gresam???? Smile scratch scratch
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Internet Explorer Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Internet Explorer Empty Re: Internet Explorer

Пишување by Jimmy on Нед Фед 17 2008, 21:54

bonte напиша:Internet Explorer Captur10

Kaj gresam???? Smile scratch scratch

пробај пак

start -> run -> gpedit.msc
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Internet Explorer Empty Re: Internet Explorer

Пишување by Kosta on Нед Фед 17 2008, 22:08

bonte напиша:Internet Explorer Captur10

Kaj gresam???? Smile scratch scratch

Бате Vista имаш :laugh: :laugh: :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Internet Explorer Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Internet Explorer Empty Re: Internet Explorer

Пишување by borisd on Нед Фед 17 2008, 22:12

hahahahahaha
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Internet Explorer Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Internet Explorer Empty Re: Internet Explorer

Пишување by bonte on Пет Мај 23 2008, 20:23

За корисниците на виста Smile (работат и на xp)

Oтворете:
Start>Run>regedit>HKEY_CURRENT_USER>SOFTWARE>Microsoft>Internet Explorer>Main>

И десно во табелата барајте "window title"
(ако го нема... десен клик >new>string valeu и именовајтего "window title" )
Потоа кликнете на "window title" и во "value data" внесте што сакате ...

Kaj мене е вака Smile
Internet Explorer Captur11
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Internet Explorer Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Internet Explorer Empty Re: Internet Explorer

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот