Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Инспирација за nick ?

Go down

Инспирација за nick ?

Пишување by Kosta on Саб Фед 16 2008, 23:18

Што ве инспирира да се потпишете така како што се потпишувате ?

Баш ме интересира ова Smile
Моето е така бидејќи така се викам :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Инспирација за nick ?

Пишување by Just*a*Girl on Нед Фед 17 2008, 02:10

појма неам...не го добив од некоја посебна инспирација...онака уз муабет со другар Smile
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Инспирација за nick ?

Пишување by borisd on Нед Фед 17 2008, 02:44

Јас така си се викам, а пошо на некој места не можам само Борис да се пишам си ја додадов првата буква од презимето. Така да борисд.
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Инспирација за nick ?

Пишување by MaX on Нед Фед 17 2008, 04:49

Мене макс ме викаат од 5-6одд а појма неам од каде дојде то
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Инспирација за nick ?

Пишување by Александар on Нед Фед 17 2008, 19:01

Sargeras
искрено во моментот не бев по игри Wink
-само по научно фантастични приказни
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Инспирација за nick ?

Пишување by 1MM0rtalis on Нед Фед 17 2008, 21:03

Бесмртноста е нешто што на секого му фали за да постане совршен,затоа што ќе има доволно време да ги поправи сите грешки и никогаш да не ги повтори
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Инспирација за nick ?

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Фед 17 2008, 21:06

Обожавам вампири и се што е дарк Laughing
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Инспирација за nick ?

Пишување by bonte on Нед Фед 17 2008, 21:57

mene bonte me vikaat od 3 meseci koga sum imal.duri koga pocnav naskola koga site me vikaa na ime mi bese cudno Smile bev zbunet..
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Инспирација за nick ?

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Фед 18 2008, 02:46

па затоа што бесмртноста е мал сегмент на овој свет кој на никој човек не му дава право да се нарече совршен
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Инспирација за nick ?

Пишување by Butterfly on Вто Фед 19 2008, 19:22

Па хех секаде сум Butterfly па и тука, има значење никот.
avatar
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Инспирација за nick ?

Пишување by Jimmy on Чет Фед 21 2008, 01:44

љубе антракс е крив за се Very Happy тој прв почна да ме вика Jimmy на старт ми сметаше сеа ми е супер така да тој е кумот Very Happy Very Happy
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Инспирација за nick ?

Пишување by PsyTrip on Нед Фед 24 2008, 20:08

Па асоцира на Трансе онака психеделик транс
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Инспирација за nick ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот