Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Counter-strike 1.6

Go down

Counter-strike 1.6 Empty Counter-strike 1.6

Пишување by Ike on Саб Фед 16 2008, 04:15

Многу позната онлајн игра.Сите ја знаат...На кои сервери играте,омилени мапи оружја...Добри клипови ,сервери...

Јас сум многу добар во бани хопот да се пофаламSmile

ова е клип од мене за аматерски скокови
www.game-monitor.com <- пребарувач на сервери

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike 1.6 Empty Re: Counter-strike 1.6

Пишување by Kosta on Саб Фед 16 2008, 04:24

Браво браво за скоковиве :thumbup1: . Видов еден скок на the nuke со никогаш неможев да го напрам порано ко играв Counter, иначе играв на сервер од Косово и бев 2-ро место, ама со шифри играв Smile.

И едно питање: Зашо праиш скокови со гулаарица (снајперката) а не со ноже :laugh: ?

I by the way се надевам гравити си е како што треба, :laugh: :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Counter-strike 1.6 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike 1.6 Empty Re: Counter-strike 1.6

Пишување by Ike on Нед Фед 17 2008, 00:24

Побрз и подолг ти е скокот со снајперката.А за гравити некористам,доколку некој не верува нека ми даде ИП од некој сервер ќе ги направам сите скокови пред него...Сега го вежбам лонг џумпот...Тоа е МНОГУ подолго скокање од обичното...Може и дупло подолг да биде скокот од обичниот и + лонг џум со бани хоп...

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike 1.6 Empty Re: Counter-strike 1.6

Пишување by Александар on Нед Фед 17 2008, 18:32

браво бате, морам да признам дека си го усовршил скокањето по рампи Wink

btw дајте некој сервер за кантер thx
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Counter-strike 1.6 In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike 1.6 Empty Re: Counter-strike 1.6

Пишување by Just*a*Girl on Пон Фед 18 2008, 00:11

јас ја играм онака само за занимација.. Smile
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike 1.6 Empty Re: Counter-strike 1.6

Пишување by PsyTrip on Саб Фед 23 2008, 01:47

јас играм кантер онака поради дружење и релаксација
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike 1.6 Empty Re: Counter-strike 1.6

Пишување by Kosta on Нед Фед 24 2008, 07:15

денес играв кантер и ќе му испеам на еден нешто: :laugh:

а бе копиљ не се криј тамо
да не ти здрвам еден хед шот во рамо
после ќе чмидриш зошто многу сум добар
вечерва јас ќе ти бидам гробар.
Ако сакаш можеш да кампираш во база
али ќе ти се стаам одма во убитачна фаза
Со нож ќе те колам до вечерните часови
на сестра ти во ** да и ставам фасови.
Со четири шеска сум мафиозо главен
пичките ради мене се запишуваат на правен
На итали, верхаус, ацтек и естејт
педери ко тебе ќе ги направам стрејт.
Сега ќе ти го стаам ножот во врат
и ќе направам за секунда трети светски рат.
Со рефлекси на мунгос и брзина на пантер
Роден е новиот шампион во кантер. :yes:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Counter-strike 1.6 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike 1.6 Empty Re: Counter-strike 1.6

Пишување by Александар on Сре Фед 27 2008, 21:47

:thumbup1: :DDDD
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Counter-strike 1.6 In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike 1.6 Empty Re: Counter-strike 1.6

Пишување by pyromaniac on Чет Jул 24 2008, 15:07

Сите кои користат CHEAT за кантер треба јавно да се стрелаат со гулабарката( она грдата пушка демек снајпер).
pyromaniac
pyromaniac
Студент
Студент

Male
Capricorn

Расположение : Counter-strike 1.6 Paranoid
Треснал Глупости : 32
Поени : -1
Репутација : -1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Лево
Ден на регистрирање : 2007-12-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike 1.6 Empty Re: Counter-strike 1.6

Пишување by Александар on Чет Jул 24 2008, 19:53

ej гулабарката е моја омилена, затоа што најјако ебит (50% сега 50% ко ке мислиш дека си се спасил)
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Counter-strike 1.6 In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike 1.6 Empty Re: Counter-strike 1.6

Пишување by Kosta on Чет Jул 24 2008, 21:47

гулабарката :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden: 1 shot 1 kill Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Counter-strike 1.6 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike 1.6 Empty Re: Counter-strike 1.6

Пишување by Vase on Саб Jул 26 2008, 22:11

Kosta напиша:денес играв кантер и ќе му испеам на еден нешто: :laugh:

а бе копиљ не се криј тамо
да не ти здрвам еден хед шот во рамо
после ќе чмидриш зошто многу сум добар
вечерва јас ќе ти бидам гробар.
Ако сакаш можеш да кампираш во база
али ќе ти се стаам одма во убитачна фаза
Со нож ќе те колам до вечерните часови
на сестра ти во ** да и ставам фасови.
Со четири шеска сум мафиозо главен
пичките ради мене се запишуваат на правен
На итали, верхаус, ацтек и естејт
педери ко тебе ќе ги направам стрејт.
Сега ќе ти го стаам ножот во врат
и ќе направам за секунда трети светски рат.
Со рефлекси на мунгос и брзина на пантер
Роден е новиот шампион во кантер. :yes:

:vozbuden: :vozbuden: :laugh: :laugh: :bravo1: :bravo1: :bravo1: :pos: :pos:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Counter-strike 1.6 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike 1.6 Empty Re: Counter-strike 1.6

Пишување by Ke4eR on Пон Мар 22 2010, 13:45

Ке може некој да ми даде линк од каде да го симнам Протокол 47 пачот ! ?
Ke4eR
Ke4eR
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Расположение : Counter-strike 1.6 Sleepy
Треснал Глупости : 27
Поени : 60
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 23
Се наоѓам : Ти тоа да вииш !
Ден на регистрирање : 2010-02-07

Преглед на профилот на членот http://www.historyofmacedonia.org/macedonia

Вратете се на почетокот Go down

Counter-strike 1.6 Empty Re: Counter-strike 1.6

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот