Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Прекин на Интернет услугите на А.Д Македонски Телекомуникации

Go down

Прекин на Интернет услугите на А.Д Македонски Телекомуникации Empty Прекин на Интернет услугите на А.Д Македонски Телекомуникации

Пишување by Jimmy on Чет Фед 14 2008, 19:17

Врз основа на одобрените инвестиции во интернет мрежата, од страна на Одборот на директори на АД Македонски телекомуникации, а со цел дополнителни подобрувања на квалитетот на услугите, ги информираме сите корисници на интернет услуги дека на 15 февруари, 2008 година, започнува првата фаза од планираните активности за обновување на интернет мрежата.

Поради преземањето на вакви сложени и обемни активности, во петок 15 февруари во раните утрински часови (од 2 до 7 часот ) следува прекин на сите интернет услуги.
За време на тој период корисниците нема да можат да ги користат интернет услугите на АД Македонски телекомуникации.

За сите дополнителни прашања, на располагање ќе биде тим од технички експерти, а сите наши корисници можат да се обратат и на бесплатниот телефонски број 171, при Контакт центарот на АД Македонски телекомуникации.

Значи вечер сите во кревет во 2 ...

ако не му верувате на преседникот видете си сами http://mt.com.mk/mak/news_record.asp?newsid=374
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Прекин на Интернет услугите на А.Д Македонски Телекомуникации Empty Re: Прекин на Интернет услугите на А.Д Македонски Телекомуникации

Пишување by bonte on Чет Фед 14 2008, 23:01

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Sad zas od 7 d o14 ne e?
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Прекин на Интернет услугите на А.Д Македонски Телекомуникации Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Прекин на Интернет услугите на А.Д Македонски Телекомуникации Empty Re: Прекин на Интернет услугите на А.Д Македонски Телекомуникации

Пишување by Kosta on Чет Фед 14 2008, 23:23

bonte напиша:neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Sad zas od 7 d o14 ne e?

И јас на тоа прво си помислив Smile Нишо една вечер порано легнуење Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Прекин на Интернет услугите на А.Д Македонски Телекомуникации Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Прекин на Интернет услугите на А.Д Македонски Телекомуникации Empty Re: Прекин на Интернет услугите на А.Д Македонски Телекомуникации

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот