Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Рокната и А1 од хакери

Go down

Рокната и А1 од хакери Empty Рокната и А1 од хакери

Пишување by Jimmy on Чет Фед 14 2008, 14:57

после Уни Банка и Ексклузив и сајтот на А1(www.a1.com.mk) нападнат од хакери

Почитувани посетители,

Во изминатите 48 часа нашиот сајт беше изложен на т.н. Denial-of-Service интернет напад, што доведе до комплетна блокада на мрежата на нашиот хостинг партнер.

Одделот за ИТ на А1 Телевизија, во соработка со интернет провајдерот Он.нет и нашиот хостинг партнер од САД, работат на блокада на нападите и повторно нормализирање на функцијата на сајтот.

Ве молиме за разбирање до повторното воспоставување на функционалноста на сајтот.

Со почит,
А1 телевизија
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рокната и А1 од хакери Empty Re: Рокната и А1 од хакери

Пишување by Kosta on Чет Фед 14 2008, 15:03

Е Велија нема играње со Трифун Smile Напорен веќе станувам со ова, ама ги утепаа на А1 во последно време Smile.

Рокната и А1 од хакери A110

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Рокната и А1 од хакери Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Рокната и А1 од хакери Empty Re: Рокната и А1 од хакери

Пишување by PsyTrip on Пет Фед 22 2008, 22:07

ae trifuuun ti e administrator vo makedonija...nikoj ne mu moze nisto...dzabe e branko pretsedatel koga trifun sto saka toa kje naprai ako me razbirate sto sakam da kazam ? Very Happy:D
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Рокната и А1 од хакери Empty Re: Рокната и А1 од хакери

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот