Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

фан клуб: ARSENAL FC

Go down

фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Фед 12 2008, 01:03Znaci se povtoruva nepisanoto pravilo deka parite ne go pravat fudbalot!
Arsenal ja zgolemi prednosta na 5 boda vo odnos na "united" a 8 boda vo odnos na skapanite "chelsea" bounce
Pa sega eve vi na :gali: na site so bevte protiv Arsenal!
ha ha ha champions :yes:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by Jimmy on Вто Фед 12 2008, 02:26

чекај Кристијан чекај има уште да се игра кој последен се смее најслатко се смее
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by MaX on Вто Фед 12 2008, 19:09

Хахахахаха сега се смејам а и вервиме последен че се смејам ко
че го кренет Манчестер Јунајтед ТРОФЕЈОТ
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by Maxxis on Вто Фед 12 2008, 19:14

MaX напиша:Хахахахаха сега се смејам а и вервиме последен че се смејам ко
че го кренет Манчестер Јунајтед ТРОФЕЈОТ

TAKA E!!!!МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД Twisted Evil
avatar
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Фед 12 2008, 20:44

GOTOVO E GOTOVO king
SEGA BORITE SE ZA KUPOT VO SABOTA!
TOJ KE VI GO DAJME DA NE STE BEZ IC geek
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by Jimmy on Сре Фед 13 2008, 04:13

HalfGrown_IDIOT напиша:GOTOVO E GOTOVO king
SEGA BORITE SE ZA KUPOT VO SABOTA!
TOJ KE VI GO DAJME DA NE STE BEZ IC geek

сами ќе си го земиме и купот и титулата ќе збориме за едно 3-4 месеци пак за ова а ние тогаш ќе бидеме со 3 титули, а вие со прстот во уста Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by Jimmy on Саб Фед 16 2008, 21:08

Кристијан јави сеееееееееееееее јави сееееееееееееееееее Laughing
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by borisd on Нед Фед 17 2008, 02:34

За малку Арсенал нова година прерано ке ја славеа.... Мислам на петарди... ама за малку!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by Jimmy on Нед Мар 02 2008, 20:48

HalfGrown_IDIOT напиша:http://youngguns.wordpress.com/2008/02/29/new-signing-miquel-travels-to-the-emirates/
Detevo e samo edno od mnogute koi Wenger gi pravi vonseriski igraci :thumbup1:
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by Jimmy on Нед Мар 02 2008, 20:51

значи на овој фан клуб за Arsenal може да пишувате се што е поврзано со Arsenal,така да нема потреба од отворање на нови теми за Arsenal :mercy:
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 03:38

Jimmy напиша:значи на овој фан клуб за Arsenal може да пишувате се што е поврзано со Arsenal,така да нема потреба од отворање на нови теми за Arsenal :mercy:

џими го нема,не важи појке неговиот збор

:pos: :pos:

chears gooners
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 03:52

FC Dynamo Kyiv v Arsenal

UEFA Champions League

Wednesday, September 17, 2008, 20:45Комплетен состав на Arsenal:

1 Manuel ALMUNIA (GK)
3 Bacary SAGNA
4 Cesc FABREGAS
5 Kolo TOURE
10 William GALLAS (c)
11 Robin VAN PERSIE
12 Carlos VELA
14 Theo WALCOTT
15 DENILSON
16 Aaron RAMSEY
17 Alex SONG
19 Jack WILSHERE
20 Johan DJOUROU
21 Lukasz FABIANSKI (GK)
22 Gael CLICHY
25 Emmanuel ADEBAYOR
26 Nicklas BENDTNER
27 Emmanuel EBOUEТежок натпревар предстои пред топџиите на отворањето на годинешната потера по долгочекуваниот трофеј во лигата на шампионите.Натпревар со добро познат противник,тежок противник кој на патот до групите во ЛШ на двапати го срамна Спартак Москва со 4-1 и 4-1.Знаејки го квалитетот на руското првенство во последно време,може да се каже дека Динамо Киев ќе биде противник кој не треба да се подцени.Венгер вели дека неговите фудбалери имаат искуство во ЛШ и смета дека ќе се изборат за добар старт оваа година.Вели дека треба да се обезбеди нокаут пласманот што побрзо,за да се игра за двата трофеја.
Накрај кажува дека би бил задоволен и со бод од овај прв натпревар.
Другиот меч од групата е Порто-Фенербахче.
Chears gooners :iconflowerhr4:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by Kosta on Сре Сеп 17 2008, 05:42

Динамо киев од секогаш била незгодна екипа, али мислам дека Арсенал ќе победи. ADEBAYOR ќе им даи гол...

Кој ќе ја пиши 2-ка нема да згреши Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 05:45

Kosta напиша:Динамо киев од секогаш била незгодна екипа, али мислам дека Арсенал ќе победи. ADEBAYOR ќе им даи гол...

Кој ќе ја пиши 2-ка нема да згреши Very Happy

па да биме реални,Арсенал има на два пати изгубено од Динамо киев на гости.Меѓутоа јас би бил задоволен и со бод
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Чет Сеп 18 2008, 00:43

и како што јас прогнозирав,еве пак да си одговорам сам :pos: и вистина излезе нерешено.АМИ КАКО?!ЕМИ ТАКА! :pos:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by borisd on Чет Сеп 18 2008, 01:07

Ја ја пишав 2ка и згрешив Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by Kosta on Пет Сеп 19 2008, 17:34

borisd напиша:Ја ја пишав 2ка и згрешив Very Happy

sorry Crying or Very sad

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пет Сеп 19 2008, 17:56

Арсенал најак :smileJ:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Сеп 23 2008, 05:43

да се знајт кој доаѓа на врвот 🇵🇷 најаките :bravo:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Саб Ное 08 2008, 19:28

And it's Arsena-al, Arsena-al FC,
we're by far the greatest team the world has ever seen
that is Arsena-al, Arsena-al FC2:1 и немат шо да се кажит појке :smileJ:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by The Sokol on Саб Jул 11 2009, 23:20

Очекувам да се разбработи оваа тема...Ајде луге кај сте...вратете се...


Сакам да се пиши за се...буквално за се...

The Sokol
Почетник
Почетник

Male
Cancer

Треснал Глупости : 1
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Bitola
Ден на регистрирање : 2009-07-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: ARSENAL FC

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот