Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Публикација на Publisher

Go down

Публикација на Publisher Empty Публикација на Publisher

Пишување by Maxxis on Саб Фед 09 2008, 14:57

Oваа публикација бесе направена од страна на мој другари на час по информатика!!!
Видете само што пишувале !!!

rapidshare.com Smeski.rar.html
Maxxis
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение : Публикација на Publisher Devilish
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Публикација на Publisher Empty Re: Публикација на Publisher

Пишување by Kosta on Саб Фед 09 2008, 16:05

Потребно е за ова Microsoft Publisher за да може да го отворам ? Зш го немам Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Публикација на Publisher Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Публикација на Publisher Empty Re: Публикација на Publisher

Пишување by Maxxis on Саб Фед 09 2008, 18:38

Па да! Мислам дека ти треба!
Maxxis
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение : Публикација на Publisher Devilish
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Публикација на Publisher Empty Re: Публикација на Publisher

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот