Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Ако сакате своја страна

Go down

Ако сакате своја страна Empty Ако сакате своја страна

Пишување by Александар on Пон Јан 28 2008, 16:55

дали може некој да ми препорача како НАЈЛЕСНО да направам моја страна (ама да не ми ја избришат за 30 дена) pls talk
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Ако сакате своја страна In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ако сакате своја страна Empty Re: Ако сакате своја страна

Пишување by Kosta on Вто Јан 29 2008, 00:23

Прво кажи во што ќе ја правиш страната (PHP,ASP.NET,HTML...), т.е. во каква сакаш да е нема ти да ја праиш ;-)

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Ако сакате своја страна Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ако сакате своја страна Empty Re: Ако сакате своја страна

Пишување by deXterche on Вто Јан 29 2008, 01:45

Ако си ја направиш никој нема да ти ја избрише освен ако не ти дојде на компјутер и ти ја избрише хехе, најверојатно за хостинг прашуваш.

Е па направи веб страна (ако си почетник најдобра алатки ти е frontpage), и креирај акаунт на awardspace.com па таму качија
deXterche
deXterche
VIP
VIP

Male
Taurus

Треснал Глупости : 35
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.univerzum.uni.cc

Вратете се на почетокот Go down

Ако сакате своја страна Empty Re: Ако сакате своја страна

Пишување by Александар on Вто Јан 29 2008, 01:48

hehe thx, srediv rabota :DD KOKI CITAS CITAS Very Happy
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Ако сакате своја страна In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ако сакате своја страна Empty Re: Ако сакате своја страна

Пишување by Александар on Вто Јан 29 2008, 03:10

sepak go cenam toa so se ponudi "si znajs"
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Ако сакате своја страна In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Ако сакате своја страна Empty Re: Ако сакате своја страна

Пишување by Kosta on Вто Јан 29 2008, 11:47

Еве ви листа на слободен хостинг:

http://www.free-webhosts.com/search-webhosts.php?START=1&ADV=00000001000000000000000000000000000000000000

Има и еден бесплатен македонски хостинг mkd.net, ама не сум го пробал и незнам каков е, ако некој е заинтересиран:

http://www.mkd.net/

PS: Се надевам во иднина да го дозавршам, JavaScript туторијалот, ќе напишам и еден за HTML и CSS.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Ако сакате своја страна Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Ако сакате своја страна Empty Re: Ако сакате своја страна

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот