Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

Go down

Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

25% 25% 
[ 3 ]
75% 75% 
[ 9 ]
 
Општо гласови : 12

Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

Пишување by Kosta on Пон Јан 28 2008, 14:56

Јас мислам Bruce Lee e појак, зашто е тој поголема нинџа од Chuk Norris, иако Chuk Norris знае да изброе до бесконечност двапати ;-)

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

Пишување by Александар on Пон Јан 28 2008, 16:58

Чак Норис е појак тиф тиф тиф
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

Пишување by NIN on Сре Јан 30 2008, 19:33

abe mislam imase eden film....bruce lee e pojak. bruce lee e najjak! Razz
avatar
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

Пишување by bonte on Сре Јан 30 2008, 19:56

brus li e umren... cak noris go udri polukruzno so kaubojka!!!!!!!
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

Пишување by Kosta on Сре Јан 30 2008, 20:26

bonte напиша:brus li e umren... cak noris go udri polukruzno so kaubojka!!!!!!!
hahah :ljolj: :ljolj:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

Пишување by Александар on Сре Јан 30 2008, 20:29

holytiiiiit
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

Пишување by MaX on Пет Фед 01 2008, 18:50

Вујко Чак дефинитивно е појак
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

Пишување by Vase on Саб Фед 02 2008, 17:47

Еј да не се вреѓаме!!! Како може чичко Чак да го споредувате со тој шминкер?Брус ли може да се потпише у бетон со мочка?После бричење става лава?И најбитно од се супермен со кој лик носи пижами???
Ма ајде ви се молам немојте да ме вознемирувате со глупости....
Чак RULES

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

Пишување by Jimmy on Чет Фед 07 2008, 19:26

ја мислам дека ако беше Брус Ли појак уште ќе беше жив така да ЧАК Е ЧАК
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

Пишување by Maxxis on Чет Фед 07 2008, 23:09

Chaki e pojak be! :e:
avatar
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

Пишување by fiko-mk on Пет Фед 08 2008, 03:49

Kosta напиша:Јас мислам Bruce Lee e појак, зашто е тој поголема нинџа од Chuk Norris, иако Chuk Norris знае да изброе до бесконечност двапати ;-)

Ја мислам дека нашиов каратист,Недев ќе ги среди и двајцата Very Happy
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој е појак Bruce Lee или Chuk Norris ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот