Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

The Club

Go down

The Club

Пишување by Kosta on Нед Јан 13 2008, 16:59

Вчера, навинав до The Club (Скопје, буњаковец), не бев појден од дамна, ама ни ќе сакам да појдам уште еднаш Smile. И ќе кажам само едно, ако на скопските педери им светат очите, Скопје ќе беше Лас Вегас . Има и еден куп персони што се влезени во 4та димензија Smile.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: The Club

Пишување by _EAX on Нед Јан 13 2008, 19:27

Kosta напиша:Вчера, навинав до The Club (Скопје, буњаковец), не бев појден од дамна, ама ни ќе сакам да појдам уште еднаш Smile. И ќе кажам само едно, ако на скопските педери им светат очите, Скопје ќе беше Лас Вегас . Има и еден куп персони што се влезени во 4та димензија Smile.

ej da ne se vregame ......... Razz

btw sto si baral tamu?

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: The Club

Пишување by Vase on Нед Јан 13 2008, 19:40

Се глеа дека многу си се изнервирал дури имаш и печатни грешки. Very Happy .А стварно шо си барал таму, па се знае кој иде таму. Коки да не си почнал со нелегални работи еј Very Happy Very Happy Very Happy .Не се нервирај губиш од лепота Very Happy

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: The Club

Пишување by Jimmy on Пон Јан 14 2008, 22:43

се надевам дека за доброто на форумов Коста ќе ни каже со кој бил и што правел во Club Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: The Club

Пишување by Kosta on Вто Јан 15 2008, 03:10

ццццц. Таму бев со (ЖЕНСКО) друштво и многу брзо си заминав Smile, а причините за тоа се наведени погоре Smile.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: The Club

Пишување by Vase on Вто Јан 15 2008, 18:07

Kosta напиша:ццццц. Таму бев со (ЖЕНСКО) друштво и многу брзо си заминав Smile, а причините за тоа се наведени погоре Smile.

Very Happy Very Happy Very Happy Пак се изнервира Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: The Club

Пишување by geri on Чет Сеп 18 2008, 12:28

ехе кога имаше dnb журки таму,парче се правевме,ама сеа некако ми затупеа.од дамна немало нешто добро. ај може сеа ке почне кај и да е за некоја недела :thumbup1:

geri
Студент
Студент

Male
Gemini

Расположение :
Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 42° 0'19.16
Ден на регистрирање : 2008-09-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: The Club

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот