Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Го прогласувам "Човекот на годината"

Go down

Го прогласувам "Човекот на годината"

Пишување by Vase on Сре Дек 26 2007, 06:18

Овој човек го прогласувам како човек на годината
Прв дел

И секако најсмешниот втор дел
https://www.youtube.com/watch?v=9IF-9yzcB1c
:ljolj: :ljolj: :ljolj: :ljolj:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го прогласувам "Човекот на годината"

Пишување by Goran - Gogo on Сре Дек 26 2007, 20:10

Леле типов стварно е луд...
Мора да го најдеме некако и го канам и на мојата свадба...
:ljolj: :ljolj: :ljolj:
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го прогласувам "Човекот на годината"

Пишување by bonte on Сре Дек 26 2007, 20:53

Abe pijan e covekot ostajtego Smile
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го прогласувам "Човекот на годината"

Пишување by Vase on Чет Дек 27 2007, 06:15

[quote="Goran - Gogo"]Леле типов стварно е луд...
Мора да го најдеме некако и го канам и на мојата свадба...

Ама само ако е КОКИ кум

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го прогласувам "Човекот на годината"

Пишување by Jimmy on Чет Дек 27 2007, 15:18

Vase напиша:
Ама само ако е КОКИ кум

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Васе таа работа е завршена КОКИ е официјално кумот Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го прогласувам "Човекот на годината"

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот