Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Нови Филмови

Go down

Нови Филмови

Пишување by MaX on Пон Дек 24 2007, 16:06

Тука ќе се обидеме да бидеме во чекор со новите филмови во Холивуд,новите блокбастери
се разбира.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by MaX on Пон Дек 24 2007, 16:12

Пред три дена излезе продолжението на флмот National Treasure: Book of Secrets кој одма го симна од на врвот на I Am Legend со заработка од
неверојатни 45мил. долари.
Големо разочарување е новиот филм на режисерот Тим Бартон со
актерот Џони Деп,Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
кој се најде на 4тото место на американскиот бокс офис.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Јан 04 2008, 12:43

Da tocno ali samo so go gledav alien vs predator i filmcevo e super brutalno i interesno prodolzuva kade sto zavrsi prviot pa vi preporacuvam da go simnete i da go gledate
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by MaX on Пет Јан 04 2008, 22:24

Еј фала шо ме потсети за филмчево баш сакав да го гледам.Првиот
беше закон вајлда и вториов ќе биде.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by SteelTemplar on Саб Јан 05 2008, 03:24

Едвај чекам да го глеам National Treasure 2 стварно алал да им е на режисерите за првиот дел. Се надевам дека и со вториов дел ќе изненадат.

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by Vase on Саб Јан 05 2008, 18:12

Јас го гледав филмот I AM LEGEND со Will Smith и типот стварно зверски глуми во него. Одлична компјутерска графика со еден збор ТОП филм каков что одамна нема снимено.

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by bonte on Саб Јан 05 2008, 22:55

SteelTemplar напиша:Едвај чекам да го глеам National Treasure 2 стварно алал да им е на режисерите за првиот дел. Се надевам дека и со вториов дел ќе изненадат.

Trebat da castis... ti go spstiv National Treasure 2
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by MaX on Саб Јан 05 2008, 23:24

Се надевам дека ова продолжение нем да разочара,првиот дел
беше ЗАКОН.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by MaX on Чет Јан 10 2008, 15:05

National Treasure: Book of Secrets се уште ја држи првата
позиција во Бокс Офисот со заработка од $170,870,795.На второто
место се најде Juno со досегашна заработка од $51,667,586,
а филмот со Вил Смит I Am Legend е на третата позиција
со остварени $228,055,662 од 4 недели на прикажување.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Јан 17 2008, 02:32

ej maks
abe a da mi kazese dali go najde AvP2
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by Kosta on Нед Јан 27 2008, 01:23

Дали некој го гледаше Рамбо 4 ? Да каже дали е добар да си го спуштам Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by borisd on Нед Јан 27 2008, 05:44

Коки за тој филм не се прашува дали е добар или не е Very Happy Нормално е дека филмот ке е екстра без разлика Very Happy:D:D:D Многу добра комедија би требало да е Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by MaX on Пет Фед 01 2008, 18:49

Да се слагам спреметесе да ја гледате најдобрта ПАРОДИЈА која
некогаш била направена.

И 1ММ0рталиса не го имам најдено уште филмчето што го бараш
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by borisd on Пон Фед 04 2008, 01:41

Го гледав РАМБОООО!!!!!!!!!!
Филмон е елте сите, тато ми рече ова е претеризам, порано ги убиваше по 100тина души, а сега илјада ги опра, премногу е.... има премногу крф... ииии.... Рамбо како Рамбо, не знам веке што да кажам, гледајте го... нема да зажалите. Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by feyk on Саб Мар 15 2008, 12:20

gledajte go jumper

feyk
Почетник
Почетник

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 13
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-03-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот