Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

koj e noviot sampion..............

Go down

koj e noviot sampion..............

Пишување by PEPE on Пон Дек 24 2007, 02:43

sto mislite koj ke bide sampion vo liga na sampioni i zasto e taka........... Very Happy
avatar
PEPE
Почетник
Почетник

Male
Taurus

Треснал Глупости : 15
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : skopje-struga
Ден на регистрирање : 2007-12-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by PEPE on Пон Дек 24 2007, 02:46

BARCELONA.....
zs......
zasto umiram za niv i nema sansa da ne se razigra RONALDINHO a tuka e i bojan krkic taka da cestito sampionska Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
PEPE
Почетник
Почетник

Male
Taurus

Треснал Глупости : 15
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : skopje-struga
Ден на регистрирање : 2007-12-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пон Дек 24 2007, 03:05

Ako navivam za ARSENAL,sampion ke bide Roma...
veruvajte mi
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by Kosta on Пон Дек 24 2007, 03:09

Бате почни да навиваш за Арсенал одма :ljolj:

На барса и давам :zokt: Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by MaX on Пон Дек 24 2007, 11:54

Дефинитивно Манчестер Јунајтед.
Дека едноставно се најдобри.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by Jimmy on Пон Дек 24 2007, 14:25

it's united Manchester United
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by fiko-mk on Вто Дек 25 2007, 02:07

Или Манчестер или Интер....
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Дек 25 2007, 02:26

FINALE
ROMA CHELSEA
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by borisd on Сре Дек 26 2007, 00:37

Barca ке е шампион и тачка, сеа кога ке си замине Рајкард, ке дојде Мурињо Very Happy:D:D
Најјаки сме, Коста фала за жотиот картон, али Рома со Реал никаде нема да стигне!!!!! Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by PEPE on Сре Дек 26 2007, 02:21

fala na podrskata borisd mislam deka dzabe se zbori roma real milan.......
BARCA SAMPION
avatar
PEPE
Почетник
Почетник

Male
Taurus

Треснал Глупости : 15
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : skopje-struga
Ден на регистрирање : 2007-12-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by borisd on Сре Дек 26 2007, 03:26

Pak i ti kako napravi sea, kako ti da si samo fan na barca Very Happy:D:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by Goran - Gogo on Сре Дек 26 2007, 20:22

Ај јас да не кажувам за годинава, ама за в година знам дека Јуве ќе е шампионот...
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Чет Дек 27 2007, 14:48

ajde goranco od koga ne go imas spomnato juve Very Happy
Aj aj ke namestet pak neso,mafijasi se tie vo krvta santa
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by borisd on Чет Дек 27 2007, 22:20

Goran - Gogo напиша:Ај јас да не кажувам за годинава, ама за в година знам дека Јуве ќе е шампионот...

Горанчо не мора твојот тим да го спомниш, треба само да прогнозираш, кој според тебе би бил шампион. А за Јуве би ти рекол само ќутената Very Happy:D:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: koj e noviot sampion..............

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот