Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кој интернет провајдер е подобар...

Go down

Кој интернет провајдер е подобар...

Кој интернет провајдер е подобар... Bar1050%Кој интернет провајдер е подобар... Bar10 50% 
[ 3 ]
Кој интернет провајдер е подобар... Bar1050%Кој интернет провајдер е подобар... Bar10 50% 
[ 3 ]
Кој интернет провајдер е подобар... Bar100%Кој интернет провајдер е подобар... Bar10 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 6

Кој интернет провајдер е подобар... Empty Кој интернет провајдер е подобар...

Пишување by bonte on Пон Дек 24 2007, 00:57

Кој интернет провајдер е подобар според вас и зошто?
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Кој интернет провајдер е подобар... Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој интернет провајдер е подобар... Empty Re: Кој интернет провајдер е подобар...

Пишување by Kosta on Пон Дек 24 2007, 01:42

MT нет си е најдобар Smile зашо сите работат на изнајмени линии од MT нет, а за кој е најмногу користен тоа не е MT нет Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Кој интернет провајдер е подобар... Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој интернет провајдер е подобар... Empty Re: Кој интернет провајдер е подобар...

Пишување by MaX on Пон Дек 24 2007, 11:56

МТ нет = Монопол
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Кој интернет провајдер е подобар... Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Кој интернет провајдер е подобар... Empty Re: Кој интернет провајдер е подобар...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот