Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Вашето име истетовирано на згодна девојка?

Go down

Вашето име истетовирано на згодна девојка?

Пишување by Vase on Пон Дек 17 2007, 05:15

Веќе долго сонувате за вашето име да го има истетовирано на грбот на секси девојка?

Или уште подобро, келнер со сомнителна сексуална ориентација да го има истетовирано името на вашиот најдобар пријател на својот задник?

На првото празно поле впишете го своето име, на другото името на вашиот пријател, а потоа кликнете на "visualizar".

Забавата е на овој линк
http://www.tatuagemdaboa.com.br/
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашето име истетовирано на згодна девојка?

Пишување by Kosta on Пон Дек 17 2007, 05:19

Ова е закон !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

хахах Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашето име истетовирано на згодна девојка?

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Дек 21 2007, 22:06

jako e
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашето име истетовирано на згодна девојка?

Пишување by Vase on Сре Дек 26 2007, 05:05

1MM0rtalis напиша:jako e
Е како не е јако Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вашето име истетовирано на згодна девојка?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот