Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Najforumce Песни

Go down

Najforumce Песни Empty Najforumce Песни

Пишување by Kosta on Пон Дек 17 2007, 03:53

Досадно ви е Smile?

Тука можете да си слушате песнички (моментално ги има 9)

Листата ќе се дополнува, може и вие да давате предлози

Поздрав

:najforumce: Држава Smile


Последната промена е направена од на Сре Дек 19 2007, 22:05. Мислењето е променето 5 пати.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Najforumce Песни Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by bonte on Пон Дек 17 2007, 04:39

daj za download ne za slusajne Smile
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Najforumce Песни Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Vase on Сре Дек 19 2007, 21:40

Еве на пример ја ја предложувам песната од Аки Ракимовски и Каролина Гочева-Бела песна.
Поздрав
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Najforumce Песни Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Kosta on Сре Дек 19 2007, 21:51

@Vase
Се прифаќа песнава Smile
Додадена во листата Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Najforumce Песни Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by borisd on Пет Дек 28 2007, 23:39

Нишо Коки не ми ја стај песната шо ти реков Very Happy:D:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Najforumce Песни Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Kosta on Саб Дек 29 2007, 17:38

Па предложи ја тука па ќе ја стаиме Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Najforumce Песни Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by jelena on Сре Jул 02 2008, 06:50

Dzafer - Sonce za tri svetovi
ke mozi pls Embarassed

_________________
Najforumce Песни 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Najforumce Песни Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Kosta on Сре Jул 02 2008, 09:36

jelena напиша:Dzafer - Sonce za tri svetovi
ke mozi pls Embarassed

Ухх едвај ја најдов.

Додадено.... :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Najforumce Песни Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Александар on Сре Jул 02 2008, 18:32

Dani - Sto do togas
i ako moze da dldiram negde mkd pesni mislam i da slusam ne e problem. samo da ne e radio online
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Najforumce Песни In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by jelena on Чет Jул 03 2008, 06:11

Kosta напиша:
jelena напиша:Dzafer - Sonce za tri svetovi
ke mozi pls Embarassed

Ухх едвај ја најдов.

Додадено.... :thumbup1:
fala mnoguuuuuuuuuu :133: :nisa: :gali:

_________________
Najforumce Песни 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Najforumce Песни Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Kosta on Чет Jул 03 2008, 10:10

Александар напиша:Dani - Sto do togas
i ako moze da dldiram negde mkd pesni mislam i da slusam ne e problem. samo da ne e radio online

Ќе ја додадам, покасно кога ќе сум дома. Ќе може од сега и да се спуштаат... Ќе биде :thumbup1: Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Najforumce Песни Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Kosta on Чет Jул 03 2008, 20:38

Александар напиша:Dani - Sto do togas
i ako moze da dldiram negde mkd pesni mislam i da slusam ne e problem. samo da ne e radio online

Додадено .... :thumbup1: Даниииииииииииииииииии а јеееееееееееееееее Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Najforumce Песни Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Александар on Чет Jул 03 2008, 23:03

Very Happy
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Najforumce Песни In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Anamarija on Пет Jул 04 2008, 02:22

ja download praam od radiomk i mmm.Tamu sekad gi ima novite mak hitovi
Anamarija
Anamarija
Почетник
Почетник

Female
Virgo

Расположение : Najforumce Песни Devilish
Треснал Глупости : 14
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-07-03

Преглед на профилот на членот http://pegi4ka.myspace.com

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Kosta on Нед Jул 06 2008, 19:04

Додадени:

Morandi - Angels
Morandi - Save me
Morandi - Love me
Morandi - Beijo (Uh La La)
Morandi - Falling Asleep
Morandi - By your side

:thumbup1: :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Najforumce Песни Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Kosta on Сре Jул 09 2008, 23:45

Додадени:


Lenny Kravitz - It Ain't Over Til It's Over
Lenny Kravitz - Fly Away
Lenny Kravitz - Dig in
Lenny Kravitz - Believe
Lenny Kravitz - Heaven Help
Lenny Kravitz - Lady
Lenny Kravitz - Destiny
Lenny Kravitz - Believe In Me
Lenny Kravitz - Magdalena
Lenny Kravitz - Show Me Your Soul
Lenny Kravitz - Again
Lenny Kravitz - If You Can't Say No
Lenny Kravitz - Can't Get You Off of My Mind

Уживајте

It is time for a love revolution Wink Wink

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Najforumce Песни Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by jelena on Чет Jул 10 2008, 06:50

:bravo1: Koki :thumbup1:

_________________
Najforumce Песни 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Najforumce Песни Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Kosta on Нед Jул 13 2008, 22:35

Додадени:

Lenny Kravitz - Bring It On
Lenny Kravitz - I'll Be Waiting
Lenny Kravitz - Love Love Love
Lenny Kravitz - Love Revolution


It is time for a love revolution Wink Wink

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Najforumce Песни Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by kate on Вто Сеп 23 2008, 03:34

Next time-Ме остави сам да живеам
Фала однапред Very Happy
kate
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Kosta on Вто Сеп 23 2008, 04:50

kate напиша:Next time-Ме остави сам да живеам
Фала однапред Very Happy

Додадена :thumbup1: Ја имаш во листата на македонски песни.

Еве го и текстот од песната плјус:

Не верував љубовта дека е толку сложена
Некој плаче некој губи
а некој добива
Сега сам без допирот твој
Тешко ќе се навикнам
Изгубен во твојот свет без заштита во мрак

Барем за крај да кажеше
Како да продолжам без тебе

Ме научи се
Колку е убав секој ден
Штом отворам очи и сум заведен
Но сигурен дека ти си крај мене

Ме научи се
Се што требаше да знам
Ми покажа како да те засакам и разберам
Како се да знам
Но ме остави сам да живеам

Ми кажа не можам без тебе
Ќе те сакам секогаш
Но дали тоа важи сега кога е крај
Ми кажа тука сум за тебе
Тука и ќе останам
А зошто сега сум сам не сфаќам

Ме научи се
Колку е убав секој ден
Што отворам очи и сум заведен
Но сигурен дека ти си крај мене

Ме научи се
Се што требаше да знам
Ми покажа како да те засакам и разберам
Како се да знам
Но ме остави сам да живеам

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Najforumce Песни Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Kosta on Сре Сеп 24 2008, 17:22

Додадени се некои mada faka R&B Hip Hop mixovi во категорија Mixes

:133: :133: :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Najforumce Песни Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Najforumce Песни Empty Re: Najforumce Песни

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот