Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Mind reader!!!!!!!!

Go down

Mind reader!!!!!!!!

Пишување by Vase on Чет Дек 13 2007, 21:14

avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mind reader!!!!!!!!

Пишување by _EAX on Пет Дек 14 2007, 17:55

vrska nema, ne e tocno ova

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mind reader!!!!!!!!

Пишување by Kosta on Пет Дек 14 2007, 20:00

Абе уште верувате во вакви работи : ljolj :
Сега немам време ќе ви каажам со е финтата на тоа Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mind reader!!!!!!!!

Пишување by _EAX on Пет Дек 14 2007, 20:31

fintata e sekoj broj sto ke go zamislis e ednakov so zvezdata kaj brojot 9,18,27 .... sto znaci se zgolemuva za 9 Smile

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mind reader!!!!!!!!

Пишување by mary_jane on Нед Дек 16 2007, 14:48

васе го изреметив брат ми со програмчево Laughing Laughing сеа мисли дека знам да праам магии :yes:
avatar
mary_jane
Модератор
Модератор

Female
Taurus

Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2007-12-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mind reader!!!!!!!!

Пишување by _EAX on Нед Дек 16 2007, 19:27

mary_jane напиша:васе го изреметив брат ми со програмчево Laughing Laughing сеа мисли дека знам да праам магии :yes:

ahhaahahhah

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mind reader!!!!!!!!

Пишување by Vase on Пон Дек 17 2007, 04:49

Да да многу е проста финтава со ова ама на почеток е малце морничаво affraid . Во секој случај добро е за виуги Very Happy
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mind reader!!!!!!!!

Пишување by Jane on Саб Дек 29 2007, 22:29

Slagana e kakvi fori im pustas vo eter??
hehe

Jane
Почетник
Почетник

Male
Taurus

Треснал Глупости : 1
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : ?????
Ден на регистрирање : 2007-12-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mind reader!!!!!!!!

Пишување by Vase on Нед Дек 30 2007, 16:38

Jane напиша:kakvi fori im pustas vo eter??
hehe
Ова не се никакви фори ова се базират на истинитој причи шо ми се имет на мене десено Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mind reader!!!!!!!!

Пишување by geri on Чет Сеп 18 2008, 03:06

интересно интересно

geri
Студент
Студент

Male
Gemini

Расположение :
Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 42° 0'19.16
Ден на регистрирање : 2008-09-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mind reader!!!!!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот