Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кодекс на однесување во темава

Go down

Кодекс на однесување во темава

Пишување by Vase on Чет Дек 13 2007, 03:38

Jas (Vase) bidejki ja imam taa cest da bidam moderator na temava(humor) bi postavil nekolku pravila na odneseuvanje vo odnos na gorenavedenata tema(sekako ne mora nikoj da go pocituva ama bi bilo pozelno za nase dobro) :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

1.Zabraneto frlanje otpadok vo temava(gubre,pikavci,flasi,luspi od kromid itn...)
2.Zabraneto pcuenje pobliska familija(majki,sajki,tetki strini,vujni,babi,bratucetki....)
3.Zabraneto potcenuvanje na studentite od FEIT(vakvi,takvi,onakvi....)
4.Zabraneto kapenje bez kapacka oprema(kostim za kapenje,maska,naocari,kapce... se so cel da ne se pravi kal na dnoto od temava)
5.Zabraneto e se sto e zabraneto vo temava...... :najforumce: elephant study geek jocolor queen bounce affraid Suspect Very Happy
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кодекс на однесување во темава

Пишување by MaX on Чет Дек 13 2007, 03:58

А видео нема да уплодоваш од youtube за ова тема?????Чудно Very Happy:D:D:D:D
Се зезам
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кодекс на однесување во темава

Пишување by Vase on Чет Дек 13 2007, 04:36

MaX напиша:А видео нема да уплодоваш од youtube за ова тема?????Чудно Very Happy:D:D:D:D
Се зезам
Ne sum nasol inace..... :gali: :gali:
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кодекс на однесување во темава

Пишување by Kosta on Чет Дек 13 2007, 04:59

:ljolj: :ljolj: :ljolj:

Добар кодекс Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кодекс на однесување во темава

Пишување by Александар on Нед Фед 17 2008, 18:53

со поштовање, а ако некоја ми го цуе (тато,бате,чичо,вујче...тн тн)
?
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кодекс на однесување во темава

Пишување by Vase on Вто Фед 19 2008, 22:02

Sargeras напиша:со поштовање, а ако некоја ми го цуе (тато,бате,чичо,вујче...тн тн)
?

Ова важи само за машки Very Happy , а ако некоја девојка ти пцуе машки род мислам дека и не би се бунел многу Very Happy


Последната промена е направена од Vase на Вто Фед 19 2008, 22:02. Мислењето е променето 1 пати

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кодекс на однесување во темава

Пишување by PsyTrip on Нед Фед 24 2008, 16:14

хахахахаха супер е кодексов на однесување Very Happy Very Happy
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кодекс на однесување во темава

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот