Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Каде бевте сношти и како си поминавте???

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by Jimmy on Вто Дек 11 2007, 04:23

let's gooooo
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by _EAX on Вто Дек 11 2007, 15:12

legnav u 5 na rucek , stanav u 1 na rucek drugiot den i si pominav super Smile))

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by bonte on Вто Дек 11 2007, 20:32

Jas snosti bev pred kompjuter i si pominav umereno oblacno Very Happy
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by MaX on Вто Дек 11 2007, 20:46

Јас си легнав кун 1200 и си станав во 1030 за на ворк.
Иначе да и јас бев пред КОМ
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by Kosta on Чет Дек 13 2007, 05:08

Во Level и немаше деца Smile и беше убаво Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Чет Дек 13 2007, 16:54

zs jas bev more zato nemase deca,se uplasija od mene Laughing
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by bazebas on Нед Јан 20 2008, 23:08

Јас синојка ја прошетав цела Битола. Толку ја немам шетано 2 години наназат. Влегов во сите дискотеки. Кој ме знае ќе мисли дека сум се штракнал од паметот.

bazebas
Почетник
Почетник

Male
Taurus

Треснал Глупости : 7
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : На крајот на светот
Ден на регистрирање : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by Bagi on Пон Фед 04 2008, 21:06

jas bev doma i bese mnogu LUDO i jas POLUDEV i eve toa LUDILO seuste me drzi....aaaaaaaaaa skrenav What a Face
avatar
Bagi
Студент
Студент

Female
Aries

Расположение :
Треснал Глупости : 52
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-10-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by Vlado-Tornado on Вто Фед 05 2008, 13:04

bazebas напиша:Јас синојка ја прошетав цела Битола. Толку ја немам шетано 2 години наназат. Влегов во сите дискотеки. Кој ме знае ќе мисли дека сум се штракнал од паметот.

Стварно тоа си помислив ... Особено тој делот со сите дискотеки ... Баки, добар си ?
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by borisd on Сре Фед 06 2008, 00:23

Snosti bev doma i gledav mnogu filmovi i mi bese ubavooo Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by Vase on Сре Фед 06 2008, 04:10

Јас сношти минав покрај вази и никој не најдов :nisa: :nisa:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Фед 16 2008, 17:45

Бев Туламур на Александра Пилева и супер си поминав..
После тоа Гламур и дома! Laughing
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by Just*a*Girl on Нед Фед 17 2008, 03:09

низ широк сокак се прошетав,излегов за да го соберам студот,не за др Smile
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by borisd on Нед Фед 17 2008, 03:13

Сношти бев во Калабалак (калабалаК, демек однопаку), многу ми беше убаво таму, па бев во Туламур, да ја видиме Пилева малце, па во Гламур. И таму беше супер!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by MaX on Нед Фед 17 2008, 04:34

Јас си бев на свирка вечерва и супер беше
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Фед 18 2008, 22:59

бевме ***** еден Very Happy
ова еден ****
да во право е закон беше она
топ
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Сеп 20 2008, 04:51

Бев Калабалак и супер си поминав, после дома со Божанче до сега си праевме муабети Razz
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пон Окт 20 2008, 22:29

хихи јас бев саботата оаза на Паркети и закон си поминавме

ојдени се батињана :pos:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by jelena on Сре Окт 29 2008, 15:47

вчера бев дома и преведвав и упм како си поминав...

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by Kosta on Чет Окт 30 2008, 03:37

Вчера бев пред компјутер и :programiram: и многу јако беше не ?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by jelena on Пет Ное 28 2008, 22:56

дома си гледав филм

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by MaX on Нед Ное 30 2008, 22:08

На ТАКСИРАТ јухууууууу......СУПЕР БЕШЕ :smileJ:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by Soldier of fortune on Пон Дек 01 2008, 00:47

Во студентскиот дом Гоце 410/В па псоле тоа midnight пред врата, па dynamic, па Castro . . . многу убо беше SmileSmileSmile
avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by borisd on Пон Дек 01 2008, 01:46

MaX напиша:На ТАКСИРАТ јухууууууу......СУПЕР БЕШЕ :smileJ:
:rocker: И ја бев на таксират Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by jelena on Пон Дек 01 2008, 03:36

во дискотека и лудило беше :133:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде бевте сношти и како си поминавте???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот