Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Песна што ја слушате секој ден

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Песна што ја слушате секој ден

Пишување by Jimmy on Вто Дек 11 2007, 04:13

темава се однесува на онаа песна без која не може да ви помине денот

Tose - ARIA feat. Gianna Nannini
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by Kosta on Вто Дек 11 2007, 04:15

Тоше Проески & Антониа Шола - Volim osmjeh tvoj ( и секогаш ќе ја слушам секој ден )

Се случува и по неколку пати на ден, дневна доза Very Happy


Последната промена е направена од на Нед Дек 23 2007, 23:15. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by Soldier of fortune on Сре Дек 12 2007, 01:48

Soldier of fortune - Deep Purple
avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by w0rt3x on Пет Дек 14 2007, 04:17

Ataris - boys of summer

w0rt3x
Почетник
Почетник

Male
Sagittarius

Треснал Глупости : 6
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Orman
Ден на регистрирање : 2007-12-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by Mako on Пет Дек 14 2007, 14:22

Ova e zemja na šampioni, vo srce što ja nosime,
i vo radost i vo solzi nie ke te bodrime.
Neka grmi na tribini koga za tebe peeme, ke ni dade Gospod sila zaedno da slavime

MAKEDONIJA naviva za vas, peat milioni kako eden glas
MAKEDONIJA saka pobeda, milion srca edna molitva

Javi se južna, sever i zapad,
neka ne čujat kolku sme,
Crvena - žolta, toa e boja za koja život davame
Neka znae sega svetot za nas Makedoncite
Edno sonce na Aleksandar, nas ni sveti v gradite

MAKEDONIJA naviva za vas, peat milioni kako eden glas
MAKEDONIJA saka pobeda, milion srca edna molitva
avatar
Mako
Модератор
Модератор

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 20
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Veles
Ден на регистрирање : 2007-12-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by MaX on Пет Дек 14 2007, 18:43

Placebo-Every me,every you

На рингтон ми е зато Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by Kosta on Пет Дек 14 2007, 20:02

@Mako

Добар избор Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by Mako on Пет Дек 14 2007, 21:50

Kosta напиша:@Mako

Добар избор Smile
Не е добар туку најдобар
avatar
Mako
Модератор
Модератор

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 20
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Veles
Ден на регистрирање : 2007-12-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by borisd on Нед Дек 16 2007, 05:43

Ги има многу, не би одвоил никоја!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by SuNsHiNe on Нед Јан 06 2008, 01:47

Jesen u meni- Parni Valjak
avatar
SuNsHiNe
Студент
Студент

Female
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 35
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by 1MM0rtalis on Нед Јан 13 2008, 05:01

sum 41 still w8ing
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by fiko-mk on Вто Јан 15 2008, 18:12

Sum 41 - The Hell song
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by Bagi on Пон Фед 04 2008, 21:04

Gromovi na dusa od Tose
avatar
Bagi
Студент
Студент

Female
Aries

Расположение :
Треснал Глупости : 52
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-10-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by Just*a*Girl on Нед Фед 17 2008, 03:06

Savage Garden - To The Moon And Back и Missing - Everything but the Girl...без овие две песни,не можам да си го замислам денот tongue
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Фед 18 2008, 22:39

Animals -Nickelback

така ми звони моб затоа
Very Happy
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Фед 19 2008, 00:27

Evanescence- good enough
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by The*Goddess on Вто Фед 19 2008, 02:14

Неко те има ночас.
avatar
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by MaX on Вто Фед 19 2008, 02:40

The*Goddess напиша:Неко те има ночас.

Алала да ти е за песнава
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by borisd on Вто Фед 19 2008, 02:56

Stvari Lagane od Toseta
nekako vkrv mi vleze pesnava, a prv pat ja slusnav pred edna nedela
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by Butterfly on Вто Фед 19 2008, 19:18

Big girls dont cry - Fergie
avatar
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by SteelTemplar on Вто Фед 19 2008, 22:15

Goodbye Cruel World - Pink Floyd

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by PsyTrip on Саб Фед 23 2008, 01:41

Tryambaca - Filth sekoj den ja slusam ...Very Happy
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by kate on Вто Сеп 23 2008, 03:42

Манастирски сон - Врчак
avatar
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by Александар on Сре Сеп 24 2008, 12:06

godsmack - i am
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by iki on Сре Сеп 24 2008, 22:03

kate напиша:Манастирски сон - Врчак

a kate so si ti zs e slusas ova sekoj den? :pos:
btw Red Hot Chilli Peppers - Scar Tissue zasega taa dur ne mi se zdosadit, posle druga
avatar
iki
Асистент
Асистент

Female
Aquarius

Расположение :
Треснал Глупости : 73
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Песна што ја слушате секој ден

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот