Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

[JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Go down

[JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Empty [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Kosta on Пон Дек 10 2007, 06:08

Како што читате на темава ова е возможно, ама не им кажувајте на другите Twisted Evil

Ќе си поите на оваа страница како најнормален гостин http://get.live.com/getlive/overview демек сакате маил да си напраите Very Happy и ќе кликнете Sing up.

Е сега во адрес барот копирајте ја следнава javascript (следниов код) :

Код:
javascript: var p = 'najforumce.'; var ds = new Array('tk', 'com', 'net', 'org', 'edu', 'gov', 'cool'); for (var i = 0; i < ds.length; i ++){document.getElementById('idomain').options[i] = new Option(p + ds[i], p + ds[i])} alert('www.najforumce.tk и се е можно :D');

Twisted Evil И притиснете ентер.

Бум Very Happy thats all. Мислам ќе се забележите во Windows Live ID: кои опции ги имате Very Happy (Слика), само продолжете си со регистрацијата Very Happy

Сега не 100 маил да напраите :ljolj:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

[JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Empty Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Jimmy on Пон Дек 10 2007, 16:14

Kosta напиша:Како што читате на темава ова е возможно, ама не им кажувајте на другите Twisted Evil

Ќе си поите на оваа страница како најнормален гостин http://get.live.com/getlive/overview демек сакате маил да си напраите Very Happy и ќе кликнете Sing up.

Е сега во адрес барот копирајте ја следнава javascript (следниов код) :

Код:
javascript: var p = 'najforumce.'; var ds = new Array('tk', 'com', 'net', 'org', 'edu', 'gov', 'cool'); for (var i = 0; i < ds.length; i ++){document.getElementById('idomain').options[i] = new Option(p + ds[i], p + ds[i])} alert('www.najforumce.tk и се е можно :D');

Twisted Evil И притиснете ентер.

Бум Very Happy thats all. Мислам ќе се забележите во Windows Live ID: кои опции ги имате Very Happy (Слика), само продолжете си со регистрацијата Very Happy

Сега не 100 маил да напраите :ljolj:

дечко ти не електро си на ИКИ така ??? lol!
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

[JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Empty Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by _EAX on Пон Дек 10 2007, 16:17

pocnuvam da se plasam od kosta Razz stanuva opasen Smile

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 108
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

[JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Empty Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Kosta on Пон Дек 10 2007, 20:18

haha не касам не касам Very Happy куче што лае на каса Razz

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

[JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Empty Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Maxxis on Нед Фед 03 2008, 13:07

Jaс напраив ама немозам да сменам име!!Ke може некој да помогне ?!?!
Maxxis
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение : [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Devilish
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

[JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Empty Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Kosta on Нед Фед 03 2008, 21:06

Maxxis напиша:Jaс напраив ама немозам да сменам име!!Ke може некој да помогне ?!?!
Што име не можеш да смениш ??

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

[JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Empty Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by _EAX on Пон Фед 04 2008, 00:08

samo ne mi e jasno od kaj iskopa sea java.....potajno da ne ucis java? Smile

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 108
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

[JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Empty Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Фед 04 2008, 01:09

pppppppppppffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

[JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Empty Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by tazman43 on Вто Апр 08 2008, 01:28

bravos brat se sum videl ama ova ne koa ke idam skopje da se vidime da pti pustam raka bravo

Smile

tazman43
Почетник
Почетник

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 4
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : prilep
Ден на регистрирање : 2008-04-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

[JS]Напрајте си каков сакате MSN маил Empty Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот