Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Sony Ericsson

Go down

Sony Ericsson Empty Sony Ericsson

Пишување by PsyTrip on Чет Мај 31 2007, 19:25

Што мислите за Сони Ериксон како телефонски апарат ??
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by M@We4kA on Сре Јун 20 2007, 11:39

Sony Ericson е најзакон компанија за мобилни телефони. Јас досега сите телефони шо сум ги имала ми биле sony Ericson, а сеа моментално користам Sony Ericson K510i

M@We4kA
Почетник
Почетник

Female
Taurus

Треснал Глупости : 25
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : macedonia
Ден на регистрирање : 2007-06-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by PsyTrip on Пет Јун 22 2007, 15:16

И јас користам сони ериксон од стално ама за сеа користам к800
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by borisd on Пет Јун 22 2007, 22:28

M@We4kA напиша:Sony Ericson е најзакон компанија за мобилни телефони. Јас досега сите телефони шо сум ги имала ми биле sony Ericson, а сеа моментално користам Sony Ericson K510i
Пи*кин дим!!!!
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Sony Ericsson Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Јун 27 2007, 04:27

i jas taka misalm
taka se gradeni da mojs da provalis mnogu lesno
taka da nemaat nekoja posebna zastita ne znam ne gi sakam mnogu
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by PsyTrip on Сре Јун 27 2007, 13:53

Ае купи Сони Еркисон к800 да видиш што е мобилен
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Јун 27 2007, 16:19

tetin mi imase i iskreno licen e ama mnogu osnoven e
ne znam so go ima vo site tel go ima i toj i velat demek java app mojs da stavas
i se toa ali nekako ne podrzava se
mislma simbian i windows mobile sistemive na mobilni kako nokia
i ostanati firmi so se baziret na ovie dva sistemi se njadobri ne znam
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by MaX on Сре Јун 27 2007, 19:33

Најдобар мобилен на светов е Сагем и никој да не кажува повеќе приказни.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Sony Ericsson Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Јун 27 2007, 23:09

ehe
inace se slagam deka sagem se dobri telefoni
mislam klasika ali so nokia ne mozat
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by PsyTrip on Пет Јун 29 2007, 16:56

Ае секој си има свое мислење мене мн ми се свига СОНИ ЕРИСКОН како телефонски апарат..
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Јун 29 2007, 17:37

mislam e do vkusot i so ocekvis i so baras od telefonot
taka da nema potreba od prepucavajne za ova
bounce
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by PsyTrip on Пет Јун 29 2007, 22:32

пеер абе според мене што мислам дека се добри затоа препорачувам...нормално е дека секој си има различен вкус ама јас само си го кажав моето мислење
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by 1MM0rtalis on Нед Jул 01 2007, 15:38

iskreno te razbiram samo ne znam zoso si tolku naostren mislma dvajcata ste ko kuce i mace ne mi e jasno zs
LOL
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by PsyTrip on Нед Jул 01 2007, 17:22

пеер за кој двајца збориш ако се однесува и до мене јас никогаш не сум негативно настроен
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Sony Ericsson Empty Re: Sony Ericsson

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот