Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

фан клуб: F.C. Internazionale

Go down

фан клуб: F.C. Internazionale

Пишување by fiko-mk on Пет Дек 07 2007, 02:15Сите фанови на овој клуб нека пишат нешо за клубот,дали ви се допаѓа начинот на игра,дали треба да се донесат нови засилувања,кој дел од тимот е најјак а кој најслаб,прогноза до кај би стигнал во Лигата на шампиони итн...
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: F.C. Internazionale

Пишување by Jimmy on Нед Мар 02 2008, 20:52

значи на овој фан клуб за Inter може да пишувате се што е поврзано со Inter,така да нема потреба од отворање на нови теми за Inter :mercy:
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: F.C. Internazionale

Пишување by Kosta on Вто Јун 03 2008, 12:47

Ви дојде Мурињо во Интер ви дојде :laugh: , ама пак не можете да сте појаки од Рома Razz

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: F.C. Internazionale

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот