Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сличностите помеѓу 50cent и Miso Kovac

Go down

Сличностите помеѓу 50cent и Miso Kovac

Пишување by Vase on Сре Дек 05 2007, 23:05

50 cent = Мишо Ковач?
50 CENT:
1. In My Hood 2. In da Club 3. High All the Time.
Мишо Ковач:
1. U mom kraju 2. Od kavane do kavane 3. Pijem i pit cu50 CENT

1. In My Hood
2. In da Club
3. High All the Time
4. Gotta Make it to Heaven
5. Life’s on the Line
6. I’m a Hustler
7. Touch the Sky
8. Green Lantern
9. A Baltimore Love Thing
10. I’m Supposed to Die Tonight
11. God Gave Me Style
12. Ghetto Qur’an
13. Just a Li’l Bit
14. Fuck dat Bitch
15. Going Home

МИШО

1. U mom kraju
2. Od kavane do kavane
3. Pijem i pit cu
4. Nebu pustam bijelu pticu
5. Od zivota digao sam ruke
6. Ja sam igrac na srecu
7. Samo nas nebo rastavit moze
8. Lanterna
9. Sibenska balada
10. Ja nemam vise razloga da zivim
11. Boze daj mi snage svete
12. Dalmacijo sveto ime
13. Samo jedan dan zivota
14. Nevjernica
15. Vracam ti se Dalmacijo mati
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сличностите помеѓу 50cent и Miso Kovac

Пишување by Kosta on Чет Дек 06 2007, 01:02

:ljolj: :ljolj: :ljolj: :ljolj:

2. In da Club = 2. Od kavane do kavane :ljolj:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сличностите помеѓу 50cent и Miso Kovac

Пишување by Kamasutra on Чет Дек 06 2007, 05:09

Aman be...Hahaha
LjoLj
avatar
Kamasutra
Студент
Студент

Male
Aries

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-09-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сличностите помеѓу 50cent и Miso Kovac

Пишување by MaX on Чет Дек 06 2007, 05:15

Lele dobo e ova
ahahahahahahahaha
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сличностите помеѓу 50cent и Miso Kovac

Пишување by Kamasutra on Чет Дек 06 2007, 05:42

Uste iminjava trebeshe da im se sovpagjet vo nesho..A muzikava im se sovpagjat epten...haha
avatar
Kamasutra
Студент
Студент

Male
Aries

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-09-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сличностите помеѓу 50cent и Miso Kovac

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот