Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

HardCore дете

Go down

HardCore дете

Пишување by Kosta on Сре Дек 05 2007, 02:36Последната промена е направена од на Чет Дек 06 2007, 04:57. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by Jimmy on Сре Дек 05 2007, 02:41

блазе тато и мама со ваков неандерталец
како од кафез да е избегано детево БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕ
или е "ретардирано" или е надувано ганџа


Последната промена е направена од на Сре Дек 05 2007, 03:24. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by Butterfly on Сре Дек 05 2007, 02:45

Па оно не е тачноооо bounce :ljolj: :ljolj:
avatar
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Дек 05 2007, 05:00

cist primer na bolest umno bolen
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by _EAX on Сре Дек 05 2007, 05:25

detevo na 12 god zaglavue u zatvor

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by MaX on Сре Дек 05 2007, 06:14

Мислам дека со врски го имет земено на представава Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by bonte on Сре Дек 05 2007, 19:27

Epa toa e EVROPA .. nesmees da go bies i vidi so se desavat Wink
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by Александар on Сре Дек 05 2007, 20:14

USE CONDOMS
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by Vlado-Tornado on Сре Дек 05 2007, 20:40

Има квалитети за вокал на Death - Metal група Very Happy
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by MaX on Чет Дек 06 2007, 04:54

Ej super si najdov peac za grupata.dajtemiu nekoj informacii koe e detevo kako da
kontaktiram so nego Very Happy:D:D
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by Kamasutra on Чет Дек 06 2007, 05:29

A na Sho droga e maliov?
avatar
Kamasutra
Студент
Студент

Male
Aries

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-09-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by NIN on Сре Јан 30 2008, 19:29

detevo ne e normalno! zenata sto snima rece: 'ooh my God!'-na mesto
avatar
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by Александар on Сре Јан 30 2008, 20:36

monkey see monkey doooo

all races lose neandertal WIN :yes:
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by The*Goddess on Пет Фед 22 2008, 01:11

Леле што го нападнавте сите.Детенцево е закон...би сакала едно будало детенце како ова...
avatar
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by bonte on Пет Фед 22 2008, 03:53

The*Goddess напиша:Леле што го нападнавте сите.Детенцево е закон...би сакала едно будало детенце како ова...

Gospod 11 onakvi deca da ti dajt.....
Bas bi sakal da gi vidam na utakmica
SmileSmileSmile
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: HardCore дете

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот