Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Alternative , Rock&Pop

Go down

Alternative , Rock&Pop Empty Alternative , Rock&Pop

Пишување by fiko-mk on Вто Дек 04 2007, 17:55

За сите љубители на овој тип музика,која ви е омилена група,албуми,песни итн...

3 Doors Down - Running Out Of Days,The road I'm on

Lifehouse - First time,Dissarray,Broken,Whatever it takes

Hoobastank - The reason,If only,Same direction,Just one

The Calling - Wherever you will go

Nickelback - Someone that you're with

Good Charlotte - The river
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Alternative , Rock&Pop Empty Re: Alternative , Rock&Pop

Пишување by MaX on Сре Дек 05 2007, 00:01

Дефинитивно Placebo i MUSE за таков тип на музика.
А посебно Placebo све живо и диво ми е омилено немет промашај.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Alternative , Rock&Pop Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Alternative , Rock&Pop Empty Re: Alternative , Rock&Pop

Пишување by Vlado-Tornado on Нед Дек 09 2007, 13:51

Hoobastank - сите песни, освен The Reason, не знам, ама сум алергичен на песната. Фико, од нив мене фаворит ми е „ј*бачката“ песна - Inside of You. Прати го текстот Very Happy.
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Alternative , Rock&Pop Empty Re: Alternative , Rock&Pop

Пишување by fiko-mk on Сре Дек 19 2007, 16:32

Треба да побарам на lyricsdir за текстови Very Happy
fiko-mk
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Alternative , Rock&Pop Empty Re: Alternative , Rock&Pop

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот