Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Нокиа

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by Vase on Пет Јан 18 2008, 21:24

1MM0rtalis напиша:iskreno sekakov telefon imam koristeno,ama nikogas kako nokia zakon se
mislam imam 6610 i n70 mislam isto kako da imas podvizen kompjuter po tebe,a so e najcool najdov programce za 6610 so koe mojs da go haknis sekoj tel od preku bluetooth eptem zakon,mojs da citas poraki,da menvis tonoj bukvalno se duri i da se javjas od negova smetka lol! Twisted Evil

Епа брат можеш да ми помогнеш многу ако ми најдеж софтвер за Nokia 6600.Или кој било ако има.Однапред благодарам
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Нокиа - Page 2 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Саб Јан 19 2008, 02:35

SAMSUNG mu e majkata!
Nokia drzi cena,a istite performansi gi imas i kaj Samsung.
Pazi 5mp kamera e soliden digitale aparat:)
So poveke!Plus e dostapen poveke so cena a kvalitet barem kaj mene e super!
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Нокиа - Page 2 Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by _EAX on Вто Јан 22 2008, 11:31

ne e se do pixelite, imas aparat so 10 mega pixela i vadi polosa slika od 2mp kamera na mobilen.

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 108
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Јан 23 2008, 06:18

imam dosta sovtveri ama kazi potocno kako so i za so ti treba da znam sto da ti dadam
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by Vase on Вто Јан 29 2008, 21:43

1MM0rtalis напиша:imam dosta sovtveri ama kazi potocno kako so i za so ti treba da znam sto da ti dadam
Па ми треба за Нокиа 6600 оперативниот систем Symbion и некои антивируси ако имаш.Еве ти мсн ако можеш нешо да ми пратиш:vase_bac@hotmail.com Фала.Поздрав

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Нокиа - Page 2 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by Александар on Сре Јан 30 2008, 02:24

добро за софтвер не се малтретирам многу ама ево ви линкче за позадини, теми, мп3 итн итн... некои се paytohave или слично но... Smile
http://www.zedge.net/
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Нокиа - Page 2 In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by Butterfly on Пет Фед 01 2008, 06:22

Имам Нокиа и презадоволна сум од досега тие што ги имав
Butterfly
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Фед 20 2008, 20:04

Нокиа рулз, нема појаки!!! :thumbup1:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Нокиа - Page 2 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by PsyTrip on Пет Фед 22 2008, 20:51

nokia 6280 imam i sum prezadovolen za sea...kje vidime za ponatamu:D
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by cojo on Сре Апр 02 2008, 01:05

нема позакон телефони од нокиа а моментално според мене најдобар нокиа е N82 телефонов е лудница ама малце посолен е од другите
cojo
cojo
Студент
Студент

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 37
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2007-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by Vase on Пон Мај 19 2008, 01:04

Најновото нешто во мобилната телефонија Nokia Morph видете го видеото

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Нокиа - Page 2 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by SteelTemplar on Пон Мај 19 2008, 02:14

Најзакон телефон и немат никогаш да го сменам.. си иам мирц, си иам мсн друго нишо не ми требит

Нокиа - Page 2 Nokia_6600_add_62

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Нокиа - Page 2 Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Сеп 12 2008, 23:46

Vase напиша:Најновото нешто во мобилната телефонија Nokia Morph видете го видеото

Леле закон е!! Ова некогаш ќе постои? Shocked Shocked нот
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Нокиа - Page 2 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа - Page 2 Empty Re: Нокиа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот