Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Бесплатни СМС?

Go down

Бесплатни СМС? Empty Бесплатни СМС?

Пишување by mary_jane on Нед Дек 02 2007, 17:35

Има еден куп сајтови за муфте порачиња али пола од нив се нефункционални..
кој го користите вие? и колку е функционален??
ја знам неколку, пробајте ги, не гарантирам ништо Wink
www.wadja.com -али не испраќа на космофон Neutral
www.communicator.clickatell.com
www.smscity.com
и нормално www.tmobile.com.mk - за корисниците на тмобиле rabbit
mary_jane
mary_jane
Модератор
Модератор

Female
Taurus

Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2007-12-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот