Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сакам да Ви препорачам (предложам) програма !

Go down

Сакам да Ви препорачам (предложам) програма !

Пишување by Kosta on Саб Дек 01 2007, 05:56

Сакам да Ви препорачам (предложам) програма. Еве ти можност тука Very Happy

Напомена: Забрането е постирање на нелегален софтвер Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам да Ви препорачам (предложам) програма !

Пишување by Goran - Gogo on Вто Дек 11 2007, 19:11

И затоа темава ти е празна. Very Happy
Абе со ви е гајле предлагајте си вие софтвер и што не е легален(кога ќе ме види Коста ќе ме убие), ама ако предлагате веќе софтвер оставајте и ликнчиња од каде да спуштаме. Позз
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам да Ви препорачам (предложам) програма !

Пишување by Vlado-Tornado on Вто Дек 11 2007, 21:35

Попрво би ја избришале темава отколку да бришеме нелегални линкови ... Освен тоа... се што има нелегален линк, има и легален, така ? До trial верзијата Very Happy. После тоа, кој сака нека си кракува - макува, битно овде да нема нелегални линкови.
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам да Ви препорачам (предложам) програма !

Пишување by Vlado-Tornado on Вто Дек 11 2007, 21:42

Колку за илустрација ... Постои и слободен софтвер ... и тоа за Windows ... Еве ви одличен софтвер за симнување - нема никакви реклами, никакви глупости, си има вграден медиа плеер, можете да прајте preview на тоа што го симнувате и т.н. , симнува и торенти, брзо е и ефикасно... Ги поддржува мрежите Gnutella, Gnutella 2, eDonkey и BitTorrent. има и други вакви програми ... ама ова мене ми е омилено.SHAREAZAhttp://shareaza.sourceforge.net/
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам да Ви препорачам (предложам) програма !

Пишување by Kosta on Вто Дек 11 2007, 23:47

Goran - Gogo напиша:И затоа темава ти е празна. Very Happy
Абе со ви е гајле предлагајте си вие софтвер и што не е легален(кога ќе ме види Коста ќе ме убие), ама ако предлагате веќе софтвер оставајте и ликнчиња од каде да спуштаме. Позз

Што пиеше ти вчера Very Happy?

Каков нелегален софтвер, добро си кажа Владо Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам да Ви препорачам (предложам) програма !

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот