Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Нокиа

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Нокиа Empty Нокиа

Пишување by PsyTrip on Вто Мај 29 2007, 18:35

Што мислите за НОКИА како телефонски апарат ???
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by Kosta on Сре Мај 30 2007, 01:52

Какво мислење би имал после ова: Shocked Laughing


Нокиа Nokia_aeon_3

Нокиа NokiaE61

Нокиа 20060425-nokia-n72

Нокиа Nokia_gun

Нокиа NokiaN95

А и Гого администраторов има зверка од Нокиа мобилка Laughing
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Нокиа Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by PsyTrip on Сре Мај 30 2007, 18:24

Heeee epa jas zasto otvoriv podforum NOKIA deka se #1
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by Ivcak on Нед Јун 03 2007, 03:28

najbolji se nema bolji od NOKIA .....
Ivcak
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by PsyTrip on Пет Јун 08 2007, 01:41

AHam
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by bonte on Пон Јун 11 2007, 00:14

3310 zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Нокиа Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by PsyTrip on Чет Јун 14 2007, 02:09

Najizdrlivi se 3310 i tie postarite Very Happy
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by borisd on Пет Јун 22 2007, 22:30

НОКИА РУЛЗ, ОУНС и т.н.
иф ај куд флај лајк а брд ин да скај....
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Нокиа Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by 1MM0rtalis on Вто Јун 26 2007, 13:14

iskreno sekakov telefon imam koristeno,ama nikogas kako nokia zakon se
mislam imam 6610 i n70 mislam isto kako da imas podvizen kompjuter po tebe,a so e najcool najdov programce za 6610 so koe mojs da go haknis sekoj tel od preku bluetooth eptem zakon,mojs da citas poraki,da menvis tonoj bukvalno se duri i da se javjas od negova smetka lol! Twisted Evil
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by PsyTrip on Сре Јун 27 2007, 13:55

хахахаха ама неможат сите да влегуваат во други телефони само ти знаеш дека си "ХАКЕР"....Very Happy:D:D:D:D
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Јун 27 2007, 16:16

ne bi se narekol haker
i ne e nekoja golema rabota
bas vcera na max mu pokazvev
i bese eptem jako smao mora da ima bluetooth vo blizina
i mojs so saks da si prajs so nego mislam
cak i ako ti se sviga nekoe klipce slika video da si gi prefris a za celo toa vreme toj ne e svesen so se desava moze ne e kulturno ama e zakon lol!
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Јун 27 2007, 16:17

a i vidi
ne me dupi mnogu tuku ako imas neso da spodelis poveli
ili ako imas neso slicno kazi pa da si razmenime poso si bil
HAKER
poso mnogu ti bese dvosmislena porakava neli? alien
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by PsyTrip on Пет Јун 29 2007, 16:58

1MM0rtalis напиша:a i vidi
ne me dupi mnogu tuku ako imas neso da spodelis poveli
ili ako imas neso slicno kazi pa da si razmenime poso si bil
HAKER
poso mnogu ti bese dvosmislena porakava neli? alien

Де бе пеер се нашалив не си ставај одма се на себе...а тоа што збориш за блутот иам и јас така направено мн е лесно само ако има некој уклу4ено во близина
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Јун 29 2007, 17:35

a be jas se ebnav prvo ne mozev da si go uklucam telefonov nekolku dena
poso sum spustil virus LOL
ne ne se lutam,uzivaj
a pak najdov nova verzia so ne bara da ti potvrdi toj da vlezis samo si vlegvit i ovaa rabotit na site mob modeli i firim a starata mi rabotase samo na
sony ericsson i na samsug samo na nekoi modeli na drugi ne
tebe?
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by PsyTrip on Нед Jул 01 2007, 17:23

Не те разбирам што сакаш да кажеш!Некако не ти го разбирам текстот
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by 1MM0rtalis on Нед Jул 01 2007, 17:45

pa za ova be so bluetooth hackot
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by PsyTrip on Нед Jул 01 2007, 17:49

Аааа па не сум пробал до сеа не знам
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by 1MM0rtalis on Нед Jул 01 2007, 21:36

oki
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by PsyTrip on Вто Jул 03 2007, 18:04

Ае а ти што нокиа имаш???
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Jул 04 2007, 01:35

imam 2
edna 6600
i edna n70 od ponovite
sega od italia ce cekam n92
novite so se povece namenski
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Jул 04 2007, 01:40

izvini greska
izvini izvini
lol
vaka za zenskami ce zema n92
dodeka pak jas cekam model nokia n95
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by PsyTrip on Сре Jул 04 2007, 18:14

ххехе ок бе слуишнав дека нокиа н95 биле мн добри...а мн добар поклон ке купуваш за женскати нокиа н92 Very Happy Very Happy
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Jул 05 2007, 01:33

eeeeeeeeeeeeeeeeeee
mozebi ali i jas ne dobivam losi pokloni od nea LOL
ne iskreno misalm zasluzila navistina e srce najiskreno
i se resiv nokia 4 life samo probvam nea da ja ubedam lol
lol!
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by PsyTrip on Пет Jул 06 2007, 03:44

Хехе и јас сакам да сум ти женска ама јас сакам нокиа н95 и убеден сум дека е најдобра нокиата Very Happy Very Happy Very Happy
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Jул 06 2007, 22:44

lol
mozebi vo nekoj dr zivot
lol
samo ako si i mi ti zenska ce mora da si kako so emojava sega lol
se zezam malce inace
brat za nokia vidi vaka na nekolku godini vadet da ne recam taka eden super telefon kako na primer so bea nokia 6600 i sega n95 koj ce drzet cena na kvalitet i so performansi
so godin na pr zemi
5mpix camer
skoro nikoj tel go nema
misalm retko taka
touch screen
nema taka da ce ostane revolucioneren use edno 5-6 god najmalku
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Нокиа Empty Re: Нокиа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот