Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кои програмски јазици ги знаете ?

Go down

Кои програмски јазици ги знаете ?

Кои програмски јазици ги знаете ? Bar106%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 6% 
[ 2 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar1018%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 18% 
[ 6 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar1021%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 21% 
[ 7 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar109%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 9% 
[ 3 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar103%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 3% 
[ 1 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar103%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 3% 
[ 1 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar106%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 6% 
[ 2 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar103%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 3% 
[ 1 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar100%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 0% 
[ 0 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar100%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 0% 
[ 0 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar100%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 0% 
[ 0 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar106%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 6% 
[ 2 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar103%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 3% 
[ 1 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar106%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 6% 
[ 2 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar106%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 6% 
[ 2 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar106%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 6% 
[ 2 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar100%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 0% 
[ 0 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar100%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 0% 
[ 0 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar103%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 3% 
[ 1 ]
Кои програмски јазици ги знаете ? Bar100%Кои програмски јазици ги знаете ? Bar10 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 33

Кои програмски јазици ги знаете ? Empty Кои програмски јазици ги знаете ?

Пишување by Kosta on Саб Дек 01 2007, 05:35

Баш ме интересира една ваква анкета Very Happy

Ама бидете искрени во одговорите Very Happy


Последната промена е направена од Kosta на Пон Јун 30 2008, 19:42. Мислењето е променето 2 пати.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Кои програмски јазици ги знаете ? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кои програмски јазици ги знаете ? Empty Re: Кои програмски јазици ги знаете ?

Пишување by _EAX on Саб Дек 01 2007, 12:16

C znam najveke od site, sto ne znaci deka go znam mnogu Smile)
c++ poslabo
php go znam onaka dobro, nesto kolku C
asm slabo, mnogu slabo

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 108
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои програмски јазици ги знаете ? Empty Re: Кои програмски јазици ги знаете ?

Пишување by Александар on Пон Јун 30 2008, 14:33

jas glasav za prvoto :/
no so жelba da nauчam za site od 2 do 21
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Кои програмски јазици ги знаете ? In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои програмски јазици ги знаете ? Empty Re: Кои програмски јазици ги знаете ?

Пишување by _EAX on Пон Јун 30 2008, 18:59

C vodi, ale ale aleeeeeeeeeee Smile

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 108
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Кои програмски јазици ги знаете ? Empty Re: Кои програмски јазици ги знаете ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот