Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Вицови

Страна 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Вицови Empty Вицови

Пишување by PsyTrip on Вто Мај 29 2007, 18:24

Тука можете да читате и оставате смешни вицеви Razz
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by PsyTrip on Вто Мај 29 2007, 18:29

6 хардкор клетви

- Да даде Господ да имаш 100 ќерки и цел живот да работиш за тампони.
- Да даде Господ мајка ти да прдне на родителска.
- Да даде Господ сите да ти плачат, само попот да ти пее.
- Да даде Господ мајка ти да те бара со Гајгеров бројач.
- Да даде Господ да имаш пролив и кивавица во исто време.
- Да даде Господ аптеката менза да ти стане.

Жени

Зошто жените ги тријат очите кога ќе се разбудат?
- Затоа што немаат јајца за да ги почешаат.

Сведоци

Судијата го прашува Рамче:
- Рамче, зошто крадеше?
- Ма не сум крадел, жими деците.
- Си крадел, си крадел, те виделе двајца сведоци.
- Не сум крадел судијо, жими све, имам 100 сведоци кои не ме виделе.

Марфиеви (сексуални закони)

- Сите добри жени се зафатени.
- Доколку некоја не е зафатена, постои добра причина зошто.
- Колку е некоја поубава, толку е подалечна.
- Количината на љубов која некој ја чувствува према вас, е обратно пропорционална на количината на љубов која вие ја чувствувате за таа личност.
- Секоја љубезна акција, нема баш толку љубезна реакција.
- Добрите момци/девојки свршуваат последни.
- Во моментот кога ќе ве заинтересира, таа ќе пронајде некој друг.
- Кога жената ќе почне да ве разбира, значи дека престанала да ве слуша.
- Квалитетите на мажот кои ја привлекуваат жената се истите кои таа нема да може да ги поднесува со години потоа.
- Мажот може да биде среќен со било која жена, се додека не ја сака.
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by Kosta on Сре Мај 30 2007, 01:56

- Да даде Господ мајка ти да прдне на родителска Laughing Laughing Laughing


Последната промена е направена од на Сре Дек 19 2007, 04:02. Мислењето е променето 1 пати
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Вицови Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by Koko on Сре Мај 30 2007, 14:29

[quote="PsyTrip"]6 хардкор клетви

- Да даде Господ да имаш пролив и кивавица во исто време.
lol!
Koko
Koko
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 2
Поени : 0
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by PsyTrip on Сре Мај 30 2007, 22:33

Седи Перица на час по математика и наставничката го прашува.
Ајде Перица кажи ми колку се два минус два.... нормално Перица појма нема и проф за да му помогне вика....
Имас две јајца едното и го дадеш на Катица другото на Марица... шо ти останува на тебе?
Перица:
Останува ми курац на мене...

Седат Ивица и Марица со баба им и ја прасуват?
Бабо како сме дојдени на свет ние?
Па штрко ве донесе.....
Се врти Марица и вика:
Да и кажеме или да ја оставеме да умре глупа?!!!
- Кога најмногу полицајци се удавиле?
- ?
- Кога туркале брод да запали!
----
- Што се слуша кога полицаец ќе падне во вода?
- ?
- Глупппп...

Си биле Рамче и Рамчејца, се возеле на мотор и Рамчејца на Рамче му вика:
- Абе Рамче што му дааш на моторов што оди толку?!
- Гас му даам, Рамчејце, гас!
- А јас, па пичкава да му ја даам кузнае што ќе напрае!

Си биле Мујо и Хасо и шверцувале ориз со брод преку океан. Арно ама бродот потонал и овие успеале да преживеат држејќи се за една вреќа ориз. Пливале, пливале и стигнале до пуст остров. Кога гледа Мујо на едно дрво папагал, па му вика на Хасо: Еј ај да го фатиме, ќе си напрајме папагал со ориз...мераци. Папагалот на тоа одговорил: а вие да си ги измаате па да си напрајте сутлијач Вицови Wink Вицови SmileВицови Bigsmile


Таблетоман ја прашува баба му: Бабо, бабо да не си ги видела моите апчиња некаде, а бабата му вика: море какви апчиња, види го ти змејон ! Вицови Wink Вицови Smile Вицови Bigsmile
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by borisd on Сре Јун 06 2007, 00:05

Која е разликата помеѓу спот од Цеца и порно филм?

-Во порно филмот има подобра музика Very Happy:D:D:D:D:D:Турбо Фолкот е на господ бељата!!!
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Вицови Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by borisd on Сре Јун 06 2007, 00:18

некој чоек го истетовирал името од женска (се викала Wandy) му на ку*от и ко не ќе му бил станат се гледало само WA. И некој ден ко бил на нудистичка плажа видел некој црнец шо му пишело WY на ку*от и ошол кај не го и го прашал дали и и женска му се викат Wandy. А црнецот му рекол, не бе имам истетовирано welcome to jamaica, have a nice day

Very Happy:D:D:D:D:D:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Вицови Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by Kosta on Сре Јун 06 2007, 01:00

Zer0_CooL напиша:некој чоек го истетовирал името од женска (се викала Wandy) му на ку*от и ко не ќе му бил станат се гледало само WA. И некој ден ко бил на нудистичка плажа видел некој црнец шо му пишело WY на ку*от и ошол кај не го и го прашал дали и и женска му се викат Wandy. А црнецот му рекол, не бе имам истетовирано welcome to jamaica, have a nice day

Very Happy:D:D:D:D:D:D


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing lol! lol! lol!
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Вицови Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by borisd on Чет Јун 07 2007, 02:36

Си биле 4-5 батиња и фатиле едно мало глувонемо момиченце, и го силовале. И од ко силовале и ги пресекле рачињата за да ме можи да каже домаи Very Happy:D:D:D:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Вицови Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by Kosta on Нед Јун 10 2007, 02:05

Тројца другари седат во бар и зборуваат за случајноста како нивните деца дошле на бел свет...

Првиот другар: "Жена ми за време на бременоста ја читаше книгата "Приказна за два града" и добивме близнаци"...

Вториот другар: "Жена ми за време на бременоста ја читаше "Тројцата мускетари" и добивме тројка"...

Последниот другар целиот возбуден:"Морам да одам побрзо дома".

Другарите збунети го прашуват:"Зошто?

Другарот":"Кога излегов од дома жена ми ја читаше "Али Баба и 40те разбојници".
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Вицови Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by bonte on Пон Јун 11 2007, 00:10

Si bile snezana i 7te stuboj i dosol volkot i ja siloval i taJA mu RekLa abe drug Filjm bese Toj


Последната промена е направена од на Саб Јун 30 2007, 23:03. Мислењето е променето 2 пати.
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Вицови Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Вицови

Пишување by MaX on Вто Јун 12 2007, 05:21

Плавуша оди во пицерија и нарачува пица.Келнерот ја прашува дали да ја исечеме пицата на 8 или 16 парчиња, на ова плавушата одговара-не,исечимија на 8 многу ми се 16.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Вицови Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by borisd on Сре Јун 13 2007, 02:42

Зошто некое девојче кога се нишало на нишалка паднало?
Зашо немало рачиња!!!
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Вицови Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by Kosta on Сре Јун 13 2007, 05:11

Zer0_CooL напиша:Зошто некое девојче кога се нишало на нишалка паднало?
Зашо немало рачиња!!!
Леле ќе ти отворам специјално тема за тебе Крвави вицеви Laughing

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Вицови Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by bonte on Чет Јун 14 2007, 00:50

Si bile muso i haso i haso i huso i bratmu i dosle klod i van i dam i nastanala opsta tepacka od koja vo finaleto vlegle hipo i cipo i ovtori i povtori !
Pobednik bil povtori!
Koj bil pobednik?Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Последната промена е направена од на Саб Окт 13 2007, 00:20. Мислењето е променето 1 пати
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Вицови Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by borisd on Чет Јун 14 2007, 01:37

Зашо слон носи црвени чизми?
За да може да се скрие во јагоди!
Сте виделе некогаш слон во јагоди?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Вицови Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by PsyTrip on Чет Јун 14 2007, 02:14

hahahahaha Najtop vicovi so gi iam procitano.... se vicovive na forumov Very Happy:D:D
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Vicovi

Пишување by MaX on Чет Јун 14 2007, 15:34

Decko i vika na devojkata-dojdi vecer doma vo 20:00 nema da ima nikoj.
I koga posla taa domamu stvarno nikoj nemalo.Very Happy
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Вицови Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by borisd on Пет Јун 15 2007, 02:01

А после и вика излези надвор ке те соберам со колата. И ја собрал (фукнал)!
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Вицови Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by MaX on Саб Јун 16 2007, 07:08

Zer0_CooL напиша:А после и вика излези надвор ке те соберам со колата. И ја собрал (фукнал)!
    od kade da izleze koga voopsto ne vlegla.Neli nikoj nemalo.Svakas.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Вицови Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by MaX on Пон Јун 18 2007, 14:12

ВИСТИНИТА СЛУЧКА,дејствие на настан село Враништа.
Некој човек врака со колата во рикверс ама не бил многу внимателен па го потчукнал на некој човек.Излегвид од кола целиот во паника и му вика "МОЛИМТЕ ИЗВИНИ НЕ ТЕ ВИДОВ",а удрениов му одгова"кај ќе ме видиш не сум завртен овдека,две недели бев во Скопје" Very Happy Very Happy Very Happy
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Вицови Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by PsyTrip on Сре Јун 20 2007, 21:49

HEHEHEHE mn dobra e desavkava Very Happy:D
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by MaX on Пон Јун 25 2007, 00:49

Kako abortira plavusha???????
Se kacuva na pokriv i go ceka na strkot so sacmarka.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Вицови Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by PsyTrip on Пон Јун 25 2007, 01:48

Хехехе епа плавуша шо може да направи? Very Happy
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by MaX on Пон Јун 25 2007, 03:06

I uste eden za plavusi......
Sto se desava koga dve plavusi trcaat edna kon druga?
Se krsi ogledaloto...Very Happy:D:D:D:D:D:D
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Вицови Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Вицови Empty Re: Вицови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот