Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Т-Мобиле со нов префикс „072“

Go down

Т-Мобиле со нов префикс „072“ Empty Т-Мобиле со нов префикс „072“

Пишување by Kosta on Нед Ное 25 2007, 23:36

Т-Мобиле воведе нов префикс во својата мрежа – „072“, покрај постоечките „070“ и „071“

Според податоците на операторот Т – мобиле, бројот на корисници на неговата мрежа деновиве надмина 1,1 милиони.

Very Happy Very Happy Very Happy
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Т-Мобиле со нов префикс „072“ Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Т-Мобиле со нов префикс „072“ Empty Re: Т-Мобиле со нов префикс „072“

Пишување by bonte on Нед Ное 25 2007, 23:58

da be jas imam 7um broja.epa vidi ti sega 1miljon korsnici Very Happy
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Т-Мобиле со нов префикс „072“ Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот