Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

http://www.blockdelete.com/

Go down

http://www.blockdelete.com/ Empty http://www.blockdelete.com/

Пишување by Kosta on Нед Ное 25 2007, 01:49

Немој случано на некој да му текнало да виде кој ве блокирал на следнава адреса (http://www.blockdelete.com/) затоа што само ви земаат password (нема да видишкој те блокорал), и од кога ќе те хакнат, на accountot што го хакнале на неговите пријатели нон стоп му ја пуштаа таа адреса.

<div class="buton" onclick="document.formum.submit()">Who blockme</div>


=> само си праите sumbit на вашиот password Very Happy.
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : http://www.blockdelete.com/ Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

http://www.blockdelete.com/ Empty Re: http://www.blockdelete.com/

Пишување by _EAX on Нед Ное 25 2007, 05:10

ti da ne se izlaza? Razz

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 108
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

http://www.blockdelete.com/ Empty Re: http://www.blockdelete.com/

Пишување by Kosta on Нед Ное 25 2007, 05:12

Како може мене да ме излажат Very Happy. Јас ви кажувам вас да не ве излажат Razz

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : http://www.blockdelete.com/ Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

http://www.blockdelete.com/ Empty Re: http://www.blockdelete.com/

Пишување by Vlado-Tornado on Нед Ное 25 2007, 12:38

некој од моите пријателчиња на листата се излажал, па сеа цело време ми стасуваат спамови од тоа чудо. Ах, бе деца ...
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

http://www.blockdelete.com/ Empty Re: http://www.blockdelete.com/

Пишување by Kosta on Нед Ное 25 2007, 18:18

Досадни се веќе само иде страната како спам. Ова некои турци се со странава .

Кај мене во контакти уште 5-6 живи се останати Very Happy:D:D, и нон стоп ме бомбардираат Very Happy
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : http://www.blockdelete.com/ Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

http://www.blockdelete.com/ Empty Re: http://www.blockdelete.com/

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот