Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

BurnAware Free Edition 0.2

Go down

BurnAware Free Edition 0.2

Пишување by Kosta on Чет Ное 22 2007, 19:43

BurnAware Free Edition 0.2 е многу лесна алатка за употреба и моќна апликација за режење на CD, DVD, Blu Ray и HD-DVD медиа. BurnAware Free Edition 0.2 ги подржува сите видови на медиа вклучувајќи CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD-DVD-R/RW и DVD-RAM.

ScreenShot

Download (5.41 MB)

# Supports Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista Operating Systems (64 and 32 Bit)


Последната промена е направена од на Пет Јан 18 2008, 23:17. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: BurnAware Free Edition 0.2

Пишување by Vase on Пет Јан 18 2008, 21:16

Фала ти коки за програмчево добро е и најбитно работи на Vista
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: BurnAware Free Edition 0.2

Пишување by bonte on Пет Јан 18 2008, 23:06

Not Found
The requested URL /beta/burnaware_free.exe was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


ova e programceto??? Smile
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: BurnAware Free Edition 0.2

Пишување by Kosta on Пет Јан 18 2008, 23:16

Имаше грешка во линкот, еве тука:

Download

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: BurnAware Free Edition 0.2

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот