Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.forumotion.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Луѓе ке умрам стварно!

Go down

Луѓе ке умрам стварно!

Пишување by Samkalata on Пет Јун 06 2014, 21:05

Леле колку е досадно.......Едвај чекам некој да ми напише на темава....Кажете што правите кога ви е досадно??????ДОСАДНО ЕЕЕЕЕЕЕ  Shocked Shocked Shocked  КЕ ПОЛУДАМ

Samkalata
Почетник
Почетник

Female
Virgo

Расположение :
Треснал Глупости : 2
Поени : 4
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 18
Се наоѓам : Makedonija Skopje
Ден на регистрирање : 2014-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот