Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

[29.05.2010] Galactical Exploring party @ Skopsko Lizgalishte

Go down

20100528

Пишување 

[29.05.2010] Galactical Exploring party @ Skopsko Lizgalishte29.05.2010 - Skopsko Lizgalishte:

Galactical Exploring party:

LIVE ACTS:

GALACTIC EXPLORERS (G.E.N.)
Promocija na debi albumot

SYNESTHESIA (G.E.N.)

DJ SETS:

- SKUNX
- DJANTRIX
- WONDERLANTIC

Deco: Afadrenalin

Juggling & fire performance:
FUZZBUBBLE CREW

SPECIAL FX:
VIDEO PROJECTION
LASERS
MOVING HEADS

Start: 22.00
Entrance: 200 MKD

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот