Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Еден повреден во престрелка во ТЦ „Мавровка“

Go down

20100331

Пишување 

Еден повреден во престрелка во ТЦ „Мавровка“
Едно лице е повредено при престрелка кај ТЦ Мавровка, во влез на една од зградите. Лицето е повредено во ногата.Моментално се врши увид на местото.Од полицијата сеуште не ги знаат причините за престрелката.

Повреденото лице се наоѓа во стабилна здравствена состојба.

По престрелката лицето е пренесено во Ургентен центар со прострелна рана на левата коленица.

Од Ургентниот центар велат дека состојбата е стабилна и дека лицето ќе биде пренесено на одделот за трауматологија.

Полицијата соопшти дека лицето има 38 години, но не го соопшти и неговиот идентитет.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот