Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ВИДЕО: Свет индиски човек дал отказ поради порнич

Go down

20100331

Пишување 

ВИДЕО: Свет индиски човек дал отказ поради порнич
Најпопуларниот индиски свет човек дал отставка по секс скандал. Јавноста била шокирана од снимката и го отргнала од водечката позиција во DhyanapeetamОдлучив извесно време да се повлечам во духовна самотија - стои во изјавата на Paramhamsa Nityananda на неговата веб страна.

Овој 32 годишен маж се нашол во скандал кога на почетокот на месецот во јавноста се појавил порничот.

Иако снимката се сметала како мисија за спој на парцела, графика, и гласини, сепак неговите следбеници не се согласуваат со ова гледиште.

Nityananda има околу 2 милиони следбеници, 11 храмови во Индија и 26 земји низ светот.


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот