Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Најважниот спореден секс во светот

Go down

20100330

Пишување 

Најважниот спореден секс во светот
Дури една третина од Британците изјавија дека би се согласиле на секс со тотален странец за милион фунти, а 5% од нив се поскромни - тоа би го сториле во замена за карта за Светското фудбалско првенство, пишува Telegraph.Резултатите од истражувањето кое го спроведе Durex во кое биле вклучени 12.000 Британци вели дека два од три испитаници не би го измамиле својот партнер дури и ако за тоа им се понуди сума на пари која ќе им ги реши животните проблеми.

Сепак, 15% од нив би легнале со странец за 15.000 фунти.

Истражувањето уште покажува дека просечниот жител на Островот има секс три до четири пати неделно, а во животот спиел со најмногу пет личности. Повеќето испитаници својот сексуален живот го зачинуваат со садо-мазо игри како врзување и spanking.

Речиси 2/3 од анкетираните гледаат порно филмови, додека нешто повеќе од 5% признале дека биле дел од групни сексуални активности.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот