Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Црвенкапа аут, Тони Монтана ин!

Go down

20100330

Пишување 

Црвенкапа аут, Тони Монтана ин!
Веќе е познато дека кога ќе се дава Scarface на телевизија, вечерта не е најпаметно да се излегува во град поради хормоналните промени кои ги буди кај сите од хороскоспкиот знак „билмези“. Меѓутоа, ова навистина не го очекувавме.[/b]Scarface е култен филм на Брајан де Палма, особено познат по некои од најнасилните сцени во историјата на Холивуд. Знаеме дека ова ви е добро познато, како вам, така и на овие дечиња (?!) кои направија „благо цензурирана“ претстава по филмот за која најискрено се надеваме дека е дел од некоја првоаприлска шега, или дел од некоја герила кампања во која епилогот ќе е можеби реиздавање на филмот...

...ама поверојатно е дека некој навистина смислил ваква претстава и дека малечките актери се сериозни, со што и официјално може да се каже дека светов е отиден чекор поблиску до едно место кое се римува со „урац“.

Бујрум, театарче „Тони Монтана“ ви претставува:
GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот