Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Демонтирани две бомби во Солун

Go down

20100329

Пишување 

Демонтирани две бомби во Солун
Грчката полиција демонтираше две експлозивни направи кои биле пронајдени во околината на Солун, соопштија претпладнево грчките медиуми.Според извори од полицијата, едната експлозивна направа била пронајдена пред продавница за детски играчки, додека другата пред банкомат. Екипи за антитероризам експресно ги демонтирале бомбите.

Синоќа во експлозија на бомба во главниот грчки град Атина загина едно 15-годишно момче од Авганистан, додека неговата мајка и 10-годишна сестра беа потешко повредени.

Мотивот и целта на нападите сè уште остануваат непознати.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот