Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ФОТО Што се случило со Тајра Бенкс?

Go down

20100329

Пишување 

ФОТО Што се случило со Тајра Бенкс?
На доделувањето на Kids Choice Awards, манекенката и водителка Тајра Бенкс ги изненадила присутните со вампирскиот изглед. Со таквиот израз на лицето изгледала како нешто да ја мачи.Триесетгодишната Тајра сеуште може да се пофали со добрата линија и цврстите облини. На доделувањето на наградите во Лос Анѓелес се појавила во краток тесен црвен фустан кој ја истакнал нејзината фигура.

Но, она што запрепасти многумина беше нејзиното лице. Иако таа позирала пред објективите, сепак нејзиното лице изгледало чудно.

Изгледа дека Тајра претерала во израмнувањето на борите со користење на ботоксот. Особено биле истакнати нејзините очи, односно изгледала како нешто да не и е јасно.

Вештачката насмевка само ги истакнувала белите заби. Тајра не сака никако да ја изгуби битката со годините, па се обидува на секој можен начин да изгледа младолико.
GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот