Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ФОТО: Џенифер на премиера се појавила со несредена коса

Go down

20100329

Пишување 

ФОТО: Џенифер на премиера се појавила со несредена коса
Поранешната сопруга на Бред Пит не се покажала во најдобро светло на премиерата на филмот "Bounty Hounter" во Париз. На црвениот тепих се појавила со несредена коса и подникнат корен.Џенифер Анистон која на 41 година изгледа прекрасно, во последно време не обрнува големо внимание на сопствениот изглед.

Па така, откако во една емисија дошла со бушава коса, сега на премиера повторно се појавила со несредена коса. Тоа сепак не ја спречило да се гушка и позира пред објективите заедно со Џерард Батлер.

Иако во јавноста тие демантираат дека се заедно, сепак неодамна Џен и Батлер биле видени на романтична вечера.GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот