Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Еден загинат двајца повредени по пукотници во Гостиварско

Go down

20100328

Пишување 

Еден загинат двајца повредени по пукотници во Гостиварско
Едно лице им подлегна на повредите, а уште двајца други се повредени по престрелка која претпладнево, околу 11.35 часот се случи во гостиварското село Неготино.За време на пукотниците застрелани се браќата К.С. и М.С. и двајцата од селото Ломница, додека повреден бил случаен минувач А.Ф. од гостиварско село Добри Дол. Според информации од СВР Тетово трите лица се здобиле со прострелни рани од пиштол.

Повредените биле итно пренесени во Гостиварската болница, каде К.С. им подлегнал на повредите, а М.С. и А.Ф. во тешка состојба се пренесени на Скопската клиника.

Според првичните информации на пукањето му претходела вербална расправија со непознато лице кое, според сеуште непотврдени информации е тој што пукал кон браќата .

Увидот на самото место сеуште трае соопштуваат од Тетовската полиција.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот