Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Двајца мртви и двајца ранети младинци во напади на тинејџерски банди

Go down

20100328

Пишување 

Двајца мртви и двајца ранети младинци во напади на тинејџерски банди
Банда тинејџери смртила со нож младинец на железничката станица во Лондон, која во моментот на убиството била преполна со луѓе. Полицијата привела 19 насилници, кои се наоѓаат на распит јавува Би-Би-Си.Во Лондон на железничката станица “Викторија“ која е една од најфрекфентните било убиено 15-годишно момче, кое добило смртоносни убоди од нож. Медиумите претпоставуваат дека детето било убиено во договорена тепачка.

Уапсените тинејџери биле на возраст од 15 и 17 години, изјавил полицискиот портпарол. На местото на инцидентот бил најдено оружје, помеѓу останатото имало и два ножа.

“Верувам дека тепачката била однапред договорена. Неколку поединци што патувале на различни рути до “Викторија“ со себе носеле оружје“, рекол детективот Џон Мек Фарлан.

Во сабота бил убиен уште еден тинејџер. Полицијата телото го нашла во паркот Амхурст околу два часот по полноќ. Други двајца младинци со убодни рани биле примени во болница. Едниот од нив бил во тешка состојба.

Детективот Мек Фарлан посочил на фактот дека тензиите сега ќе пораснат и постоел страв од одмазди на двете страни, наведувајќи дека најверојатно се работи за судир на две банди.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот